اعتراف می کنم که در مورد اینکه اسکوچیچ / هاردانی چقدر سریع می توانند مقابل پیکان بازی کنند صحبت کردم

سرمربی استقلال اذعان داشت که اظهاراتش درباره سرمربی تیم ملی کمی تند بوده است.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و پیکان از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: می دهم. اعتراف می کنم و قبول دارم که کمی تند صحبت کردم. من سرمربی هستم و باید از حقوق بازیکنانم دفاع کنم. ناراحتی بازیکنانم بعد از پیروزی بیشتر باعث شد این حرف ها را بزنم. از سرمربی تیم ملی می خواهم که بدشانسی من را جور دیگری بپذیرد.

در دنیای مربیگری به خوبی می دانم که نباید در کار سرمربی تیم ملی دخالت کرد.» وی در بیان این مطلب گفت: سرمربی تیم ملی این حق را دارد که هر طور می خواهد تیمش را انتخاب کند. . دوست دارم باشگاه استقلال در لیگ برتر جایگاه بالاتری به عنوان یک رهبر داشته باشد.

سرمربی استقلال با بیان اینکه چندین بار حمایت خود را از اسکوچیچ نشان داده و با او روابط دوستانه ای داشته است، گفت: زمانی که نیاز به وحدت حداکثری داریم رفتار متقابلی از سرمربی تیم ملی می خواهم. موفقیت تیم ملی مردم را خوشحال می کند و این شادی ها جز پرچم ایران رنگ خاصی ندارد.

مجیدی دیدار مقابل پیکان را برای آبی پوشان سخت دانست و خاطرنشان کرد: باید بسیار هوشمندانه بازی کنیم. از بازیکنانم تشکر می کنم. آنها با حدود 4 جلسه تمرین و شرایط بدنی تمام تلاش خود را برای دیدار با هواداران انجام دادند و امیدوارم این اتفاق مقابل پیکان نیز بیفتد.

وی در مورد وضعیت عزیزبک آمونوف و اینکه به نظر می رسد استقلال به هافبک بازیساز نیاز دارد، گفت: ما به دنبال یک هافبک برزیلی بودیم که باشگاه برای جذب این بازیکن تلاش کرد. متاسفانه مسابقاتی که بین طرفین برگزار شد به پایان نرسید و نتوانستیم این بازیکن را به خدمت بگیریم. نام یکی دیگر از هافبک های باشگاه را هم اعلام کردم و خدای نکرده جذبش کنم تا مشکلمان در خط هافبک حل شود.

  استایل جذاب افسانه پاکرو + عکس

سرمربی استقلال در تمجید از بازیکن جدید ازبکستانی خاطرنشان کرد: بعد از بازی دوستانه ای که با تیم ازبکستان داشتیم، بازی های این تیم را آنالیز کردیم و از قبل آمونوف را می شناختم. او بازیکن جوان و خوبی است که می تواند به استقلال کمک کند.

مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا صالح حردانی می تواند مقابل پیکان بازی کند یا خیر، گفت: باشگاه به من اعلام می کند حردانی می تواند بازی کند.

وی درباره جدایی مدافع استقلال (عارف آقاسی) و اینکه آیا این موضوع می تواند تاکتیک آبی ها را در نیمه دوم تغییر دهد یا خیر، گفت: آغاسی یکی از خروجی های ما نبود. او یک ماه با ما صحبت کرد و می خواست از استقلال برود. این به خاطر مشکلات داخلی تیم نیست. بلکه آغاسی می خواست در کنار خانواده اش باشد. به خاطر همین مشکلات، اجازه دادیم آغاسی از استقلال جدا شود. وگرنه این جزو برنامه های تولید ما نبود. با توجه به نیاز پست های مختلف بازیکن جذب کردیم.

سرمربی استقلال در خصوص انتخاب ارس برهانی به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه و همکاری فابیو جانواریو با این باشگاه گفت: از حضور جیانواریو بسیار خوشحالم و او به تمرینات استقلال خواهد آمد. جانواریو دوست قدیمی من و یکی از فوتبالیست های خارجی خوب ماست. برهانی به عنوان مربی خیلی خوب بود و امید استقلال هم تیم خیلی خوبی است. امیدوارم در پست جدیدش موفق باشد.

دیدگاهتان را بنویسید