اعتراف رژیم صهیونیستی به شکست در مقابل مقاومت

562581 خبر ناگهانی

به گزارش بین الملل ایسکانیوز، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی با اشاره به ضعف رژیم صهیونیستی در برابر فلسطینی ها تاکید کرد: کابینه برای به دست گرفتن ابتکار عمل و مقابله با (فلسطینی ها) فلج شده است.

ادامه مطلب

نتانیاهو جناح منصور عباس را به عنوان یکی از ارکان ائتلاف حاکم صهیونیستی در حمایت از حماس متهم کرد و گفت که در چنین شرایطی نمی توان در برابر حماس ایستادگی کرد.

نتانیاهو که از سوی رهبران کنونی رژیم صهیونیستی مقصر این وضعیت شده است، بنت و لاپید را متهم کرده است که به جای پرداختن به مسائل حیاتی اسرائیل، برای پست نخست وزیری خود چانه زنی می کنند و اسرائیل را با مشکل مواجه می کند. فضای داخلی خودتان باشید

در مقابل، چهره‌های مختلف رژیم صهیونیستی از جمله آویگدور لیبرمن تلویحاً به این شکست اعتراف کرده و تأکید کرده‌اند که سیاست‌های کابینه قبلی به رهبری بنیامین نتانیاهو، بستری برای قدرت‌یابی مقاومت فلسطین ایجاد کرده است.

بتزیل ساموتریچ، رهبر مذهبی رژیم صهیونیستی نیز در بیانیه ای درباره جنگ (سیف القدس) وزیر کشور اسرائیل را تهدید کرد تا برای راهپیمایی پرچم قدس و مسجد الاقصی در سال جاری آماده شود، این کار انجام خواهد شد و صهیونیست ها این کار را انجام خواهند داد. اقدام (تحریک آمیز) در اطراف مسجد الاقصی از باب العمود تا دیوار (براق).

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  قیمت لکسوس از مسکن در منطقه پیشی گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید