اظهارات مکرون در دیدار با موسی علی نژاد فاش شد

534717 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، 29 آبان ماه امسال، موسسی علی نژاد به همراه چند تن دیگر از جمله لادن برومند، رئیس بنیاد برومند، با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه دیدار کرد.

بیشتر بخوانید:

سفر علی نژاد و هیئت همراهش به فرانسه و دیدار با رئیس جمهور آن کشور توسط سازمانی به نام JFK (سازمان دادگستری کردستان) انجام شد.

این سازمان توسط برنارد هنری لوی تاسیس و اداره می شود و تمرکز ویژه ای بر احزاب جدایی طلب کرد دارد که نشان می دهد توسط جدایی طلبان تامین مالی و برنامه ریزی شده است. هانری لوی که یک یهودی فرانسوی است در اکثر حوادث منطقه و هر جا که صحبت از جنگ و تفرقه در غرب آسیا می شد، شرکت داشت.

وی در حوادث سال 2011 لیبی خواستار به رسمیت شناختن شورای انقلاب ملی لیبی و مداخله ناتو در آن کشور شد. وی خواستار مداخله نظامی در بحران سوریه شد و در جریان همه پرسی اقلیم کردستان با خانواده بارزانی دیدار کرد. او در جریان جدایی سودان جنوبی با رهبر شورشیان سودان جنوبی نیز عکس یادگاری گرفت.

لادن برومند شب گذشته در گفت و گو با بی بی سی، در مناظره با یک مهمان دیگر، ناخواسته برخی از سخنان مکرون را در این دیدار فاش کرد. او گفت که مکرون در این جلسه اعلام کرد که ما نه تعهدی، نه ایمانی و نه تمایلی برای تغییر نظام سیاسی شما نداریم!

انتهای پیام/

  مسابقات و آزمون ها ثبت نام اعتراض دانشجویان دکتری وزارت بهداشت از امروز آغاز می شود/ مهلت تحویل کارت کنکور 1401 امشب به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید