اطلاعیه شرایط خرید پژو 207 در بورس کالا

572427 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، در جدیدترین نامه محمد نوروزپور مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران در خصوص خرید محصول پژو 207 در 9 آبان آمده است: آخرین مهلت ثبت سفارش تا ساعت 12 روز یکشنبه خواهد بود. ، 29 نوامبر.

بیشتر بخوانید:

همچنین خرید خودرو به صورت 100% پیش سفارش می باشد زیرا افرادی که در پیشنهادات قبلی توانسته اند خودرو خریداری کنند امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.

هر کد صرافی فقط امکان ثبت یک سفارش را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نمی باشد.

این خودرو 3 ماهه تحویل می شود و در 30 باخمن تحویل خریداران می شود، این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید می باشد.

علاوه بر این، خریداران باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.

برای ادامه فرآیند خرید، خریداران باید همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در صرافی (حداکثر تا پایان مدت زمان تسویه مجاز در صرافی) با مراجعه به وب سایت صرافی، پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. سایت فروش آنلاین ایران خودرو به آدرس اینجا و در زمان مشخص شده که از طریق پیامک (تکمیل هزینه دادرسی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگان مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و هزینه های زیر را پرداخت نمایید. .

هزینه ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه های ثابت جمعاً به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال به اضافه 13 درصد مالیات و عوارض قانونی است که بر اساس مبلغ معامله محاسبه شده و باید توسط خریدار پرداخت شود.

  ادعای حمایت آمریکا از از سرگیری مذاکرات در وین -

بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های فوق، زمان تحویل خودرو متناسب با تاخیر خریدار در واریز وجوه اضافی تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل پرداخت اقلام قانونی) تغییر می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید