اضافه کار چگونه پرداخت می شود؟

تا چند سال پیش ، اضافه کار سربازان که عمدتاً ناشی از اضافه کاری سالانه آنها بود ، توسط ستاد کل نیروهای مسلح عفو می شد. اما مدتی است که این روند تغییر کرده و ابرقدرت به فرماندهان و یگان ها تفویض شده است. همانطور که در مورد افسر پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، عفو شش ماهه اضافه کاری وی به تشخیص فرمانده وی مورد عفو قرار گرفت.

در این راستا ، با توجه به اطلاع ستاد کل نیروهای مسلح ، غایبان اعزامی به وظیفه و دارای اضافه کاری سالانه ، در صورت داشتن وضعیت انضباطی خوب در دوران سربازی و روحیه خوب ، رفتار و جدیت در عملکرد. از وظایف آنان همچنین در ابراز رشادت و ایثار در عملیات رزمی با تأیید فرماندهان و روسای دستگاههای مربوطه کلیه یا قسمتی از اضافه کار آنان بخشوده می‌شود.

علاوه بر این ، کارکنانی که با رعایت نظم و انضباط ، توانسته اند در حین خدمت منجر به تولید محصول ، ایجاد یک مقاله علمی مهم و معتبر قبل از ورود به خدمت یا در طول خدمات ، ابتکاری را ثبت کنند ، می توانند از این بخشش استفاده کنند. حداقل بخشی از قرآن، فعالان فرهنگی، منتخبان مسابقات فرهنگی، ورزشی، قرآنی و علمی در سطح نیروهای مسلح یا استان نیز می توانند با تایید فرماندهان و مافوق مربوطه از این کمک بهره مند شوند. .

سربازان دارای شرایط فرزند ایثارگر، ازدواج، پدر در زندان به شرط نداشتن حکم تامینی، فوت اعضای درجه یک خانواده در حین خدمت، سرباز تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی می توانند. همچنین از این کمک هزینه اضافه کاری بهره مند شوند.

  صرفه جویی 12 میلیارد تن در روز با خط لوله تشعشعات / نهایی کردن تفاهم نامه 25 ساله ایران و چین

سربازانی که حداقل 12 ماه از خدمت سربازی خود را در مناطق بیش از 300 کیلومتری محل سکونت خود گذرانده اند نیز می توانند از این کمک هزینه بهره مند شوند.

موارد زیر نمونه هایی از بخشش در محل کار است ، اگرچه بخشنامه کامل شامل 29 پاراگراف است که مهمترین آنها به شرح زیر است:

خدمات پرسنل خارجی یا غیر وظیفه در منطقه امنیتی ، شامل حداقل شش ماه خدمات مداوم یا هشت ماه با پرسنل وظیفه متناوب و غیر محلی در منطقه امنیتی بیکار و عملیاتی با حداقل 10 ماه خدمات و پرسنل وظیفه خارجی در منطقه محروم و بد زمان با حداقل 12 ماه خدمات در منطقه.

انجام فعالیت های سنگین و مضر مانند حفاظت فیزیکی، امنیت، رانندگی در مناطق کم برخوردار و غیره.

کارکنان وظیفه ای که در مناطق عادی کار می کنند و حداقل یک سال در امنیت خدمت کرده اند.

کارمندان کشیکی که به دلیل کارشان معمولاً در معرض هوای سرد و گرم یا به اصطلاح محیط بیرونی هستند.

افرادی که دارای شرایط خاص هستند (مانند ایتام، فرزندان شهدا، سربازان متاهل، پدر در زندان که مشمول حکم امنیتی نمی باشد، فوت اعضای درجه یک خانواده در حین خدمت، سربازان تحت پوشش کمیته پشتیبانی یا سازمان اجتماعی و … .). )

نگهداری خوب از اموال موجود برای کارکنان وظیفه مانند رانندگان و …

افسران وظیفه ای که با رعایت این رشته ، قبل و حین خدمت ، موفق به ثبت ابتکاری شده اند که منجر به تولید یک محصول ، مقاله علمی مهم و قابل اعتماد و غیره شده است.

  قیمت سکه و طلا و دلار سه شنبه 6 اردیبهشت 1401

بندگان الزام به حفظ حداقل یک جزء از قرآن، حفظ حداقل یک پنجم نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و اصول کافی.

سرباز نمونه در جشنواره های سازمانی و قدرتی مانند جشنواره حضرت علی اکبر (ع) ، جشن روز سرباز ، بهترین دوره های آموزشی (رزمی پایه ، تخصصی ، مهارت آموزی و …)

نفرات اول تا دهم فرهنگی ، ورزشی ، قرآنی ، علمی و دیگران. مسابقاتی که در سطح سازمان های نیروهای مسلح و از نفرات اول تا سوم فرهنگی ، ورزشی ، علوم قرآنی و علمی و … برگزار می شود. واحدها ، سطوح استانی و قدرت. بودند./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید