اشتغال مهمترین موضوع در استان خراسان شمالی است

563368 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، صبح امروز آیت الله سیدابراهیم رئیسی با ورود به فرودگاه بوینورد با اشاره به هدف سفر دولت سیزدهم به استان خراسان شمالی، اظهار داشت: به خانواده های معزز بیش از 2600 شهید این استان تبریک می گویم. “

بیشتر بخوانید:

وی افزود: استان خراسان شمالی مردمی دلسوز و پرتلاش بود و در عرصه های مختلف مصیبت انقلاب بسیار خوش درخشید. این امر تعهد دولت به خدمت را افزایش می دهد.

رئیس جمهور گفت: استان خراسان شمالی جوان است اما هنوز شرایط خوبی ندارد و از محرومیت رنج می برد. یکی از نکات قابل توجهی که برای این سفر مورد بررسی قرار می گیرد، توجه ویژه به حومه شهر است.

رئیسی گفت: برخی مشکلات مانند پروژه های نیمه تمام باید تکمیل شود. نهضت تکمیل پروژه های نیمه تمام آغاز شده و به دنبال پروژه های جدید در دولت نیستیم. اینجا مرکز کشاورزی است و باید توجه ویژه ای شود.

وی با اشاره به مرز شمالی استان خراسان شمالی با ترکمنستان گفت: باید بازارچه مرزی با کشور همسایه در آن استان ایجاد شود. اقدامات تولیدی نیز از موضوعات مهم در این سفر است. بحث اشتغال در این استان بسیار مهم است. در این استان افراد تحصیلکرده زیادی داریم که باید شرایط کار فراهم شود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بسیاری بر این باورند که عده ای فکر می کنند اگر مدرک دانشگاهی دارند باید شهر خود را ترک کنند کار درستی نیست، باید در استان خراسان شمالی با نیروی انسانی کارآمد استان زمینه کار و اشتغال فراهم شود. دولت در حوزه های مختلف از تولید حمایت خواهد کرد و تسهیلات مناسبی نیز اختصاص خواهد یافت.

  عینک گوگل، زیرنویس دنیای واقعی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید