اشتباهات رایج هنگام استفاده از کرم دور چشم

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، کرم دور چشم یک کرم معجزه گر برای افرادی است که مشکلات زیر چشم مانند پف زیر چشم یا سیاهی زیر چشم دارند. همچنین برای افرادی که دارای چین و چروک و مشکلات چشمی هستند نیز می تواند موثر باشد.

بیشتر بخوانید:

از کرم دور چشم مناسب استفاده کنید. این به خلاص شدن از شر تمام این مشکلات کمک می کند و می توانید علائم پیری دور چشم را بهبود بخشید. اگر از کرم دور چشم به درستی استفاده کنید مطمئن باشید نتیجه می گیرید اما اگر تفاوتی در پوست دور چشم خود مشاهده نکردید احتمالا به این دلیل است که هنگام استفاده از این کرم دچار اشتباه می شوید.

– استفاده زیاد از کرم:

استفاده زیاد از کرم دور چشم ضروری نیست. ناحیه ای که کرم دور چشم میزنید باید کوچک باشد. سعی کنید از مقدار کمی کرم استفاده کنید. استفاده زیاد از آن هرگز کمکی به رفع سریع این مشکل نمی کند، اما منافذ پوست شما را می بندد و مشکلات پوستی ایجاد می کند.

– از کرم برای پوست خشک استفاده کنید:

کرم دور چشم بهتر از سایر کرم ها روی پوست مرطوب عمل می کند، سریعتر جذب می شود و به تنهایی می تواند بهتر عمل کند.

مالش خشن پوست زیر چشم:

می دانید که پوست صورت از پوست بدن شما حساس تر است، بنابراین هرگز نباید آن را خیلی محکم مالش دهید زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوط پوستی می شود. بعدش اینکارو نکن

– استفاده از کرم دور چشم در قسمت نامناسب:

از کرم دور چشم خیلی نزدیک به چشم استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود. بعد از آن اجتناب کنید. کرم باید حداقل دو و نیم اینچ زیر مژه های پایینی باشد و برای قسمت بالا باید درست زیر ابروها زده شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

* به یاد داشته باشید که اولین اشتباه در استفاده از کرم دور چشم و هر محصول آرایشی دیگری، انتخاب محصول نامناسب و بی کیفیت است، پس همیشه در هنگام خرید دقت کنید و از یک راهنمای خوب در این زمینه استفاده کنید. مقاله «بهترین کرم دور چشم برای همه سنین چیست؟» توضیح کاملی در مورد راهنمایی شماست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید