اسکان دانشجویان متاهل ارائه می شود / نقل و انتقالات دانشجو با توجه به رشته تحصیلی انجام می شود

559858 خبر ناگهانی

مهران صلواتی، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، گفت: در روزهای آینده سایت منادا در صورت تصویب آیین نامه فعال و در دسترس دانشجویان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر روند انتقال دانشجویان در ایام ولیعهد خاطرنشان کرد: تمامی متقاضیان در صورت تمایل به تحصیل به عنوان مهمان، درخواست آنها بررسی و رسیدگی شد.

تامین خوابگاه دانشجویی برای متاهلین

وی در مورد حجم توزیع خوابگاه برای دانشجویان متاهل ادامه داد: برای دانشجویان در عین حال باقیمانده واحدهای دانشگاهی خوابگاه اختصاص می یابد و باید تاکید کرد که توزیع خوابگاه برای دانشجویان متاهل از تصمیماتی است که در دستور کار قرار خواهد گرفت. امسال . .

امکان جابجایی دانش آموزان با توجه به ظرفیت و محل تحصیل

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر روند افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو بیان می کند: دانشجویان بر اساس ظرفیت فعال هر رشته و ظرفیت محل می توانند در دانشگاه مقصد مهمان شوند. به عنوان مثال، دانشجویان رشته حقوق که برای حداکثر ۲۵ دانشجو در هر دوره متقاضی هستند، ممکن است به واحد دانشگاهی دیگری منتقل شوند. در این تفاسیر انتقال بیش از 25 دانشجو امکان پذیر نبوده و بر اساس بررسی شرایط امکان انتقال دانشجو صورت می گیرد.

انتهای پیام/

  فرانسه نماینده دیپلماتیک سفارت ایران را احضار کرد

دیدگاهتان را بنویسید