اسرائیل و فلسطین به توافق رسیدند/ کشور فلسطین تشکیل می شود

به گزارش مستقل آنلاین، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، برای اولین بار مدعی شد که تل آویو با تشکیل کشور مستقل فلسطین موافقت کرده و در عین حال گفت: : به شرط تضمین امنیت اسرائیل، هیچ منعی برای تشکیل کشور مستقل فلسطین وجود ندارد.

لاپید روز پنجشنبه در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل این موضوع را مطرح کرد.

او برای اولین بار در مورد تشکیل کشور مستقل فلسطین و راه حل دو دولتی صحبت کرد.

لاپید معتقد است: دستیابی به توافق با فلسطینی ها بر اساس راه حل دو کشوری راه حل مناسبی است.

وی افزود: به شرط تضمین امنیت اسرائیل، هیچ منعی برای تشکیل کشور مستقل فلسطین وجود ندارد.

وی در بخشی از سخنان خود بدون ذکر زرادخانه های مملو از سلاح های هسته ای به عنوان بزرگترین تهدید برای خاورمیانه، ادعاهای مطرح شده درباره ایران را تکرار کرد و ضمن اشاره ای تلویحی به ایران، ادعا کرد که تهدید هسته ای بزرگترین تهدید برای اسرائیل است. جهان.

وی گفت: ایران با حمایت از جنبش‌های حماس و حزب‌الله آنها را تشویق و تشویق می‌کند تا به اسرائیل در نقاط مختلف جهان حمله کنند.

لاپید با ادبیات تکراری و سخنان بی اساس درباره ایران استدلال می کند که کل جهان باید از طریق اقدام نظامی ایران را از دستیابی به سلاح هسته ای باز دارد.

وی تصریح کرد: ایران باید درک کند که اگر برنامه هسته ای خود را توسعه دهد، دنیا از طریق دیپلماسی و گفتگو با آن برخورد نخواهد کرد، بلکه با اقدام نظامی پاسخ خواهد داد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

لاپید گفت: جهان گزینه آسان تری را برای ایران انتخاب کرد، اما اسرائیل نمی تواند چنین کاری را انجام دهد و برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای دست به هر کاری خواهد زد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بخشی از سخنان خود به حوادث اخیر ایران اشاره کرد و مرگ مهسا امینی را با حادثه حمله به سلمان رشدی مقایسه کرد./ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید