اسرائیل قصد دارد رهبران حماس را بکشد

547872 خبر ناگهانی

رسانه های اسرائیلی امروز (دوشنبه) به نقل از تایمز لندن گزارش دادند که رژیم اشغالگر اسرائیل به متحدان خود اطلاع داده است که در انتقام سلسله عملیات های شهادت طلبانه فلسطینیان در دو ماه گذشته، تیم های کشتار برای کشتن رهبران حماس کشته شده اند. در سرزمین های فلسطینی

ادامه مطلب

به نوشته تایمز، حماس هشدارهایی در مورد حملات قریب الوقوع سرویس های اطلاعاتی در خاورمیانه و اروپا دریافت کرده است.

در این گزارش به نقل از منابع اطلاعاتی آمده است که رژیم اسرائیل از زمان پایان تهاجم مصر به غزه و آخرین دور جنگ غزه که در ماه مه 2021 به پایان رسید، تلاش کرده است پیام روشنی ارسال کند. [ به حماس ] است.

به گفته رسانه‌های عربی، این قتل‌ها احتمالاً در کشورهای دیگر منطقه که اعضای ارشد حماس در آن زندگی و کار می‌کنند، مانند لبنان یا قطر صورت می‌گیرد.

پیش از این نیز برخی از نمایندگان و مقامات سابق رژیم صهیونیستی و رسانه های این رژیم خواستار ترور یحیی سنور رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در غزه شده بودند.

در همین حال، عزت الرشق، یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جمعه شب در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور رهبر این جنبش، گفت که اسرائیل برای ترور مجاهدین کمپین تهدید و تحریک را آغاز کرده است. یحیی سنوار یکی از رهبران ما. همچنین نیروهای حماس را نمی ترساند.

روزنامه انگلیسی تایمز از صالح العاروری و ساهر جبارین به عنوان دو هدف کشتار رژیم صهیونیستی یاد کرد. این روزنامه از العاروری به عنوان مدیر شبکه های نظامی مخفی کرانه باختری و جبارین به عنوان مسئول تامین مالی این شبکه ها یاد کرد.

  راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشی جهت اطلاع رسانی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی -

با این حال، این روزنامه به نقل از برخی تحلیلگران، ترور رهبران حماس در فلسطین را بعید خواند و گفت که این ترور منجر به حملات گسترده موشکی مقاومت در سرزمین های اشغالی و منجر به جنگ جدیدی در غزه خواهد شد.-احتمالا رژیم قصد دارد رهبران حماس را بکشد. در کشورهای دیگر از جمله لبنان یا قطر.

تایمز همچنین به ترور تعدادی از رهبران حماس در خارج از کشور از جمله شهید محمود المبحوح در دبی در سال 2010، شهید محمد الزواوی، دانشمند و طراح هواپیمای بدون سرنشین قسام در تونس در سال 2016 و شهید فادی البطش در مالزی در سال 2016 اشاره می کند. 2018

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید