اسرائیل عاملان عملیات در تل آویو را دستگیر کرده است

562470 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، ارتش اسرائیل روز یکشنبه اعلام کرد که عناصر نظامی این رژیم دو عامل عملیات استشهادی در تل آویو را شناسایی و دستگیر کردند.

رسانه های رژیم عکس های دو جوان فلسطینی اسد یوسف الرفاعی 19 ساله و صبحی عماد ابوشاکر 20 ساله را منتشر کردند.

این دو جوان فلسطینی اهل روستای رومانه در استان جنین در کرانه باختری هستند. این دو جوان پنجشنبه گذشته در عملیاتی در منطقه ایلاد در شرق تل آویو سه صهیونیست را به شهادت رساندند و سه نفر دیگر را زخمی کردند.

بیشتر بخوانید:

عملیات گسترده امنیتی و نظامی برای شناسایی و بازداشت این دو جوان فلسطینی چهار روز به طول انجامید که نشان می‌دهد علاوه بر ادعای صهیونیست‌ها مبنی بر امن بودن سرزمین‌های اشغالی برای اشغالگران، فاصله زمانی بین عملیات تا دستگیری نیز مورد بازجویی قرار گرفته است. ادعا می شود که این عملیات در نوع خود شکستی برای دستگاه امنیتی اسرائیل است.

این اسیران پیش از این در جریان فرار اسرای فلسطینی از امن ترین زندان جهان (گلبو) به مدت 14 روز از دست سرویس های امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی مخفی شدند که این موضوع به چالش بزرگی برای تل آویو تبدیل شد.

افزایش عملیات استشهادی در سرزمین های اشغالی در پاسخ به حمله و هتک حرمت حرمین دینی و اسلامی قدس توسط صهیونیست ها و ماهیت مسلحانه آن و تلفات روزافزون به معضلی و چالشی برای اشغالگران تبدیل شده و این معضل بیش از 30 نفر را در پی داشته است. درصد به خروج از فلسطین اشغالی.

  اعتراض مجدد گل محمدی در محل آزمون!

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید