استقلال 1_0 شهرخودرو; برتری آبی ها با گل در دقایق پایانی ماه مبارک رمضان

562583 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، صدر جدول که تنها تیم بدون باخت قهرمانی است، در سه هفته گذشته موفق به کسب پیروزی نشده است و حالا فاصله این تیم با پرسپولیس به 4 کاهش یافته است. نکته ها. استقلالی ها امیدوارند جادوی عدم برد در سه هفته اخیر فردا شب مقابل شهر هودرو شکسته شود. این تیم با اطلاع از نتیجه دیدار ذوب آهن و پرسپولیس مقابل شهرخودرو تلاش خواهد کرد تا همانند دیدار گذشته تساوی بدون گل را مقابل نماینده مشهد تجربه کند. البته شاهخودرو مانند نیم فصل به راحتی به حریفان امتیاز نمی دهد و در 5 هفته گذشته شکستی نداشته و امیدوار است از بازی فردا امتیاز بگیرد.

ترکیب استقلال:
علیرضا رضایی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف گلمی، وریا گفوری، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، کوین یمگا، مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری و رودی

ترکیب شهر خودرو:
یوسف بهزادی، ابراهیم رضازاده، محمدحسین حیدری، محمد احسان حسینی، محتبی بیژن، علی طاهران، ابوذر صفرزاده، ابوالفضل بابادی، امیرحسین نعمتی، مرتضی حسین زاده و محمدرضا فلا

کارت زرد:

کارت قرمز:

توضیحات گل:

لحظات حساس بازی:

یک دقیقه: شهرهدرو در نیمه اول بازی پیروز شد که به راحتی توسط رضایی مهار شد.
دقیقه 4: استقلال به سمت راست حرکت کرد. تلاش خوب ویستا غفوری با شوت انحرافی به سمت دروازه، اما داور تحت تأثیر قرار نگرفت و او را به دلیل شیرجه کارت زرد جریمه کرد.
دقیقه 7: ارسال تیز و خطرناک امیرحسین نعمتی به سمت چپ دروازه استقلال را علیرضا رضایی با مشت مهار کرد.
دقیقه 11: یوسف بهزادی مدافع شهر هودرو مرتکب اشتباه بزرگی شد که منجر به باز شدن دروازه این تیم شد. ارسلان مطهری با یک دزدی دیدنی از گوشه محوطه جریمه مقابل دروازه خالی قرار گرفت اما این بازیکن عجله داشت و ضربه بی دقت او جلوی دروازه رفت که توسط مدافعان شهرری راهی کرنر شد. هودرو.

  امضای تفاهم نامه خط لوله تشعشعات بین شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی و بانک ملت

دقیقه 29: ارسال کوین یامگا توسط چند بازیکن به طرز خطرناکی از دست رفت و در ادامه توپ به سمت خود یامگا رفت و این بازیکن در برخورد با بازیکن ماشین شهر که داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت تعادل خود را از دست داد.

دقیقه 33: ارسال خوب جعفر سلمانی به دروازه با ضربه سر رودی زاستد از روی ضربه پنالتی همراه شد که توپ این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3 + 45: ارسلان مطهری یک پاس عمقی پشت مدافعان گرفت اما این بازیکن در محاسبات اشتباه کرد و یوسف بهزادی زودتر از مطهری توپ را مهار کرد.

دقیقه 55: محمدابراهیم رضازاده پشت محوطه جریمه توپ را دریافت کرد و پس از عبور از مدافعان استقلال به سمت دروازه شوت زد که ضربه او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 63: شوت برای استقلال که ارسال مهدی پور با ضربه سر دیدنی دانشگر همراه شد که یوسف بهزادی به زیبایی دروازه تیمش را مهار کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 78: ضربه راه دور زبیر نیک نفس را بهزادی به راحتی مهار کرد.

دقیقه 79: دومین ضربه متوالی زبیر نیک نفس از کنار دروازه به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید