استقلال و پرسپولیس برای دربی آماده نیستند

562481 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ادموند اختر درباره دیدار استقلال و پرسپولیس گفت: دیدار استقلال و پرسپولیس ویترین مسابقات لیگ برتر ماست. بازیکنان زیادی می خواهند در این مسابقه بازی کنند. نتیجه این جلسه روی گردش کار مدیریت، بازیکنان و کادر فنی تاثیر می گذارد و همه به نوعی درگیر برد یا باخت هستند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: متأسفانه شرایط فوتبال ما به گونه ای است که وقفه دو ماهه باعث شده تا تیم ها توان قبل از تعطیلات را نداشته باشند. سرخابی ها با تمرینات کامل تمام تلاش خود را کردند تا برای پیش فصل در شرایط خوبی قرار بگیرند، اما پیش فصل هیچ وقت به اندازه بازی های رسمی موثر نیست و ای کاش دربی 99 قبل از تعطیلی لیگ برگزار می شد.

اختر درباره نقش تعیین کننده داور در این دیدار حساس گفت: در دیدار استقلال و پرسپولیس داوران همیشه تحت فشار هستند. هر اتفاقی بیفتد بازیکنان دو تیم داور را مقصر می دانند و این فشار زیادی را به داور زمین وارد می کند.

این کارشناس فوتبال گفت: داور باید آرام باشد، با اقتدار عمل کند و نگذارد اعتراض بازیکنان روی روند کاری او تاثیر بگذارد و اگر بتواند این نکات را رعایت کند قطعا قضاوت خوبی از خود نشان می دهد.

وی در خصوص شرایط استقلال برای دیدار مقابل پرسپولیس افزود: این تیم تمرینات منظمی را پشت سر گذاشت، بازیکنانش از آمادگی خوبی برخوردار هستند، هرچند شرایط این تیم مانند قبل از تعطیلات نیست، اما تلاش می کنند مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشند. آنها می خواهند این دیدار را با برد به پایان برسانند اما فکر می کنم استقلال با شرایطی که دارد می تواند در این دیدار پیروز شود.

  نقش مهم روابط عمومی در دستیابی به اهداف بخش صنعت و معدن

اختری در پاسخ به این سوال که چه فاکتورهایی برای پیروزی تیم در این دیدار لازم است، گفت: تیمی بودن عامل اصلی پیروزی در این دیدار است. استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس است. ضمن اینکه میانگین سنی استقلالی ها کمتر از پرسپولیس است و تلاش می کنند موفق باشند، البته تیمی که تمرکز داشته باشد و از فرصت ها استفاده کند قطعا پیروز این دیدار خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است تماشاگران در این دیدار حضور نداشته باشند، ادامه داد: عدم حضور آنها جذابیت را از بین می برد. شاید مثال من مضحک باشد، اما فوتبال بدون تماشاگر مانند ساندویچ بدون ترشی است. با حضور تماشاگر انگیزه بازیکنان بیشتر می شود. فوتبال جذاب تر می شود و ورزشگاه شور خاصی خواهد داشت.

کارشناس فوتبال در پایان درباره نتیجه نهایی این دیدار گفت: دربی مسابقه ای است که با تمام دیدارهای لیگ تفاوت دارد و امیدوارم استقلال در پایان بازی دستان خود را برای پیروزی بالا بگیرد. “

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید