استقلال هنوز روزهای بارانی نداشته است

سهراب انتصاری درباره اختلاف 5 امتیازی پرسپولیس با تیم برتر لیگ برتر و اینکه آیا این موضوع کار پرسپولیس را برای قهرمانی سخت نمی کند، گفت: پرسپولیس در بازی های گذشته روند مثبتی در گلزنی داشت و این باید باشد. در نظر داشته باشید با گل گهر در سیریان برای هر تیمی سخت است و پرسپولیس در این دیدار نتیجه بدی کسب نکرد. معتقدم استقلال در بازی های آینده سخت تر از پرسپولیس خواهد بود و الان هم می گویم پرسپولیس 90 درصد مدعی اول قهرمانی است.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید بازی خود را انجام دهد و به نتایج استقلال توجهی نداشته باشد، از طرفی باید بگویم که استقلال هنوز روزهای بارانی را سپری نکرده است و هر تیمی در لیگ با افت موقتی مواجه خواهد شد. اگر استقلال در دو بازی گل نخورد باید دید با چه شرایطی روبرو خواهد شد.

انتصاری با مهم توصیف دربی پایتخت گفت: البته این بازی نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس دارد. پرسپولیس برای این دیدار انگیزه دارد و به خوبی می داند که باید 3 امتیاز را بگیرد، اگر اتفاق دیگری بیفتد، قهرمان شدن پرسپولیس برایش سخت می شود.

مهاجم سابق سرخپوشان با بیان اینکه عملکرد حامد لک چندان خوب نبود، گفت: لک یکی از بهترین گلزنان لیگ ایران است و روزهای درخشانی را در پرسپولیس پشت سر گذاشت اما نمی دانم چرا امسال این همه فراز و نشیب داشت. با ادامه این فراز و نشیب ها، لک جایگاه خود را از دست خواهد داد و حضور گوهری در پرسپولیس نیز می تواند تهدیدی برای لک باشد.

  معلولیت یک شهروند توسط اراذل و اوباش

دیدگاهتان را بنویسید