استقلال نیاز به یک سنجاق مهاجم دارد!

562947 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علی لطیفی گفت: قهرمانی استقلال را به همه استقلالی ها به ویژه اعضای تیم از مدیریت و هیئت مدیره گرفته تا کادر فنی، بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات و … تبریک می گویم و تاکید می کنم با این حضور مجیدی. قهرمانی، کار و استقلال تمام نشده است، اما این قهرمانی آغاز راه این تیم است.

کارشناس فوتبال گفت: قهرمان شدن سخت است و قهرمان ماندن سخت تر. مجیدی امروز کار سختی را که قهرمانی با استقلال بود انجام داد و کار سخت تری در پیش رو دارد که همان حفظ قهرمانی است. او از امروز باید برای حفظ این قهرمانی تلاش کند. از همه بهتر، مجیدی می‌داند که مشکلات و انتقاداتی در این فصل وجود داشته است و خود فرهاد باید تلاش کند تا این کمبودها را برطرف کند و تیمش را برای فصل آینده قوی‌تر کند.

بیشتر بخوانید:

لطیفی گفت: تیمی که 27 بازی بدون شکست داشته باشد و خیلی زود و قدرتمند قهرمان شود یعنی کارستان کاری کرده است و باید به عملکرد کادر فنی و رهبری آن احترام گذاشت. تیمی که اینقدر گل می زند و کم گل می زند قابل تقدیر است و اگر آبی ها امروز در لیگ قهرمان شده اند باید مدیون فاز دفاعی قوی خود باشند. فوتبالیست‌ها می‌دانند تیم‌هایی که گل کمتری می‌زنند، نسبت به تیم‌هایی که گل‌های بیشتری می‌زنند، شانس بیشتری برای برد دارند و مجیدی مدت‌هاست که به این موضوع اذعان داشته است.

پیشکسوت آبی ها گفت: استقلال در فاز دفاعی بهترین عملکرد را داشت و با تکیه بر آن قهرمان شد. اما واقعیت این است که تیم خیلی خوب بازی نکرد و در فاز هجومی مشکل داشت. می دانم که مجیدی امسال باید استقلال را می برد، بنابراین فوتبال نتیجه گرا را در دستور کار قرار داده بود و شاید یکی از دلایل خوب بازی نکردن تیم همین بود، اما فصل بعد تیم باید در هجوم بازی کند. مرحله تهاجمی، به موازات مرحله حفاظت رشد کنید.

  برای دریافت واکسن در خانه به این سایت بروید

لطیفی تاکید کرد: از آنجایی که مجیدی به طرز ماهرانه ای پین را به کادر فنی اضافه کرد و از دانش و تجربه خود در دفاع بهترین استفاده را می کند تا یک سازه دفاعی منظم و منحصر به فرد بسازد، برای فصل آینده مانند پین باید به فاز هجومی اضافه شود. تا ساختار تهاجمی تیم در کنار ساختار دفاعی رشد کند که در این صورت شانس استقلال برای قهرمانی آسیا بیشتر می شود.

مهاجم سابق آبی ها گفت: زمانی که استراماکونی استقلال را هدایت می کرد، تیم در فاز هجومی بسیار خوبی قرار داشت اما در دفاع مشکلاتی داشت و امروز برعکس است. در واقع استقلال باید ترکیبی از استراماچونی و مجیدی باشد. تیمی که ساختار تهاجمی آن مانند Stramacioni و ساختار دفاعی آن مطابق با تفکر فعلی است. و چنین استقلالی می تواند آسیا را قهرمان کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید