استقلال نیازی به تعریف من ندارد

560364 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، داوود سیدعباسی درباره تقابل شهر خودرو و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: در سه هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فرصت های بی شماری داریم؛ در حالی که در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به میدان رفتیم. اما ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم. شاههدرو بازیکنان خوب و پرتلاش زیادی دارد. اما با توجه به شرایط تیم طبیعی است که در آخرین ضربه کمی هیجان زده شوند و نتوانند کار را تمام کنند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: باید در هفته های باقیمانده هیجانات تیم را کنترل کنیم. انشاالله از فرصت های خود نهایت استفاده را خواهیم کرد.

سرمربی تیم شهر هودرو در مورد تقابل شهر هودرو و استقلال گفت: تیم ما شرایط و سبک خاص خود را دارد. در هفته‌های اخیر بخشی از توانایی‌های خود را نشان داده‌ایم. از طرف دیگر استقلال نیازی به تعریف و تمجید ندارد. آنها واقعا تیم باثباتی هستند که هنوز در لیگ برتر شکست نخورده اند و از همه مسابقات دست پر بیرون آمده اند. در این بازی باید با تمرکز روی چند برابر در زمین حاضر باشیم.

سیدعباسی در پاسخ به این سوال که چرا تماشاگران اجازه حضور در بازی های خانگی شاهخودرو را نداشتند و ورزشگاه امام رضا(ع) در روز بازی تیمش در اختیار تیم دسته دومی قرار گرفت، گفت: الان در این تیم کم داریم. اجازه نمی دهند که ما طرفدار داشته باشیم. حداقل مقابل صنعت نفت اگر هواداران حضور داشتند با حمایت آنها می توانستیم فشار بیشتری وارد کنیم و موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم. با وجود همه مشکلات تیمی متحد هستیم و برای هدف خود تلاش می کنیم.

  زن جوان مرتکب قتل شد/ مرد جوان را با چاقو تکه تکه کرد

وی ادامه داد: در لیگ قهرمانان اروپا شاید اگر تماشاگران رئال مادرید حضور نداشتند، نمی توانستند مقابل منچسترسیتی به میدان بروند. حضور تماشاگران حتی در بالاترین سطح فوتبال نیز چشمگیر است.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید