استقلال می توانست در این دیدار پیروز شود

569181 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسین فرزامی درباره تساوی 2 بر 2 مغربی ها گفت: دربی 99 نیز با تساوی به پایان رسید، بازی ای که انتظار می رفت استقلال دقایق پایانی را حاکم کند و سه امتیاز را بگیرد.با ضربه مدافع پرسپولیس. در دقیقه 88 در آن دقیقه هر دو تیم هر کدام یک امتیاز گرفتند و این دیدار هیچ برنده ای نداشت.

بیشتر بخوانید:

وی درباره عملکرد استقلالی ها در این دیدار گفت: 20 دقیقه اول خوب نبود و یک بازی پر اشتباه انجام دادند که باعث شد گل بخورند و گل دوم را وارد دروازه پرسپولیس کردند.

این کارشناس فوتبال همچنین گفت: استقلال بعد از گل دوم ناخواسته به دفاع روی آورد و پرسپولیس حمایت بیشتری از دروازه استقلال کرد. او احساس می کرد که در باز است تا آبی ها نتوانند این بازی را ببرند.

فرزامی درباره عملکرد دو تیم گفت: هر دو محتاط و کمی ترسو بودند، استرس برای هر دو تیم وجود داشت که نباختند. البته شرایط پرسپولیس خیلی بدتر از استقلال بود، مهاجم این تیم (لوکادیا) و مصدومیت دیاباته شوک بزرگی به کادر فنی پرسپولیس وارد کرد اما آنها توانستند با دو گل از شکست فرار کنند.

وی درباره عملکرد دروازه بان و خط دفاعی استقلال نیز گفت: آنها روز خوبی نداشتند، از حسینی انتظار بیشتری می رفت و همچنین سیلوا که همیشه عملکرد خوبی داشته است اما این بار مقابل پرسپولیس خوب نبودند. دروازه استقلال دو بار به خاطر اشتباهاتشان باز شد.

این کارشناس فوتبال درباره عملکرد داور زاهدی فرد در این دیدار نیز گفت: قضاوت او خوب بود، این دیدار آنقدر حساس و متضاد نبود که بخواهد او را به دردسر بیاندازد و زاهدی فرد با سوت های شما بازی را مدیریت کرده و به پایان رساند. هستند

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی در پایان در خصوص کمبود هواداران دو تیم در این دیدار گفت: جذابیت فوتبال حضور تماشاگران آن است.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید