استقلال می تواند کارهای بزرگی انجام دهد

560364 خبر ناگهانی

در حساس ترین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر، استقلال و سپاهان چهارشنبه در اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به عقیده بسیاری از کارشناسان و منتقدان، این دیدار حساس ترین دیدار هفته از جمله دیدارهای تاثیرگذار The Fate لیگ برتر است.

ایوب عسگرهانی پیشکسوت آبی پوشان در این خصوص گفت: هر دو تیم در فوتبال مدرن و ستودنی پیشتاز هستند و به همین دلیل انتظار می رود این دیدار از کیفیت بالایی برخوردار باشد و تماشاگران از تماشای آن لذت ببرند. “

وی افزود: اکنون وقتی صحبت از تماشاگر می شود باید ورود مجدد هواداران به ورزشگاه را به فال نیک گرفت و امیدوار بود که اگر خدا بخواهد با ریشه کن شدن کامل این بیماری عروق کرونر، شاهد حضور صددرصدی تماشاگران باشیم. تا فوتبال هر چه بیشتر رونق بگیرد.» کمک کنید.

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان کرد: من هم معتقدم این بازی را می توان گام بزرگی برای قهرمانی استقلال دانست اما هرگز به این معنا نیست که اگر بچه ها نبرند یا حتی ببازند، قهرمانی از دست می رود. فقط کمی سخت می شود، اما یک پیروزی احتمالی که اصلا دور از دسترس نیست، می تواند کمک زیادی به قهرمانی کند.

این کارشناس فوتبال تاکید کرد: نقطه قوت تیم سپاهان خط حمله این تیم است که نقطه قوت اصلی استقلال، خط دفاعی آنهاست و شاید این تقابل بسیار جذاب و جالب باشد. اما نقطه ضعف سپاهان خط دفاعی آنهاست که حضورش در آسیا نیز آسیب پذیری منطقه را تایید کرده است. با توجه به اینکه استقلال در خط حمله هم قدرتمند است و مهاجمان زهرآگینی دارد، پیش بینی من این است که سپاهان قطعا در این دیدار گل خواهد زد.

  عکس فریبا نادری قبل از جراحی بینی

عسگرهانی گفت: نکته درستی که استقلالی ها باید به آن توجه کنند این است که تا پایان فصل فقط بازی به بازی انجام دهند و قبل از هر بازی تمرکز لازم را برای همان بازی داشته باشند. تمام تمرکز استقلال امروز باید روی تیم سپاهان باشد نه سایر حریفان.

سرمربی سابق استقلال گفت: این بازی را باید بازی بزرگان و باتجربه ها دانست و بازیکنانی که تجربه بیشتری نسبت به سایرین دارند می توانند نقش تعیین کننده ای در این بازی داشته باشند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید