استقلال: ما خواسته های همه را می دهیم

560078 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علی دولتشاهی مشاور اقتصادی باشگاه استقلال در گفت وگویی گفت: شورای اقتصادی هفت نفره باشگاه استقلال با حساسیت زیادی توسط مصطفی آجورلو انتخاب شد و این افراد نخبگان اقتصادی کشور هستند و در همه موارد قابل اجرا است. حوزه های اقتصادی

بیشتر بخوانید قرارداد 7 نفره استقلال در پایان فصل به پایان می رسد

وی در پاسخ به این سوال که آیا پول فروش 10 درصد از سهام باشگاه استقلال به حساب این باشگاه واریز شده است یا خیر، اعلام کرد: این پول به حساب باشگاه استقلال و به حساب باشگاه واریز شده است.

مشاور اقتصادی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: امروز (یکشنبه) شورای اقتصاد تصمیمات خوبی گرفت و مسئولیت شورای اقتصاد این است که پول دریافتی از فروش 10 درصد سهام استقلال را هزینه کند.

دولتشاهی تصریح کرد: مقرر شد بخشی از این پول در اختیار کمیته تسویه اقتصادی باشگاه استقلال قرار گیرد تا تمامی مطالباتی که افراد مختلف در گذشته داشته اند پرداخت شود.

وی تاکید کرد: باشگاه استقلال اولین صندوق فرهنگی ورزشی کشور را ایجاد می کند، در این وادی پیشگام بوده و در زمینه های ورزشی سرمایه گذاری خواهیم کرد. ما در ساخت هتل ها، کمپ ها، هتل ها، استادیوم ها، بیمارستان های ورزشی و هر چیزی که مربوط به مسائل اقتصادی باشد سرمایه گذاری خواهیم کرد.

مشاور اقتصادی باشگاه استقلال در پایان گفت: ما از 28 اسفند 1380 بورس هستیم و ابتدایی ترین قوانین حاکم بر بورس انضباط مالی است و همه امور مالی شفاف و شفاف خواهد بود.

انتهای پیام/

  جزئیات روش جدید فروش خودرو

دیدگاهتان را بنویسید