استقلال دوباره می تواند قهرمان شود

565290 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مهدی فنونی زاده در خصوص تکمیل نیمکت نشینی استقلال به خبرنگار ما گفت: ابتدا باید از فرهاد مجیدی قدردانی و تشکر کنیم. او رکوردهایی را شکست که حالا دیگر هیچکس نمی تواند ثبت کند و به هر حال تصمیم گرفت که برود و باید احترام بگذاریم که این روزها فرصت های زیادی وجود داشت که هیچ کدام به توافق نهایی منجر نشد.

وی ادامه داد: به نظر من از بین گزینه های داخلی اعلام شده تنها امیرخان گله نویی توانست به استقلال کمک کند. او بارها قهرمانی در استقلال را تجربه کرده است و این تجربه می توانست به تیم ما کمک کند تا دوباره تلاش کند و از قهرمانی لذت ببرد اما به هر حال او تیم خودش را داشت و به استقلال نیامد.

پیشکسوت آبی ها در خصوص از دست دادن زمان برای فصل نقل و انتقالات گفت: استقلال بازیکنان آنقدر بزرگ است که اگر بتواند آن را حفظ کند کافی است و چند بازیکن جدید بخرد نیازی به این همه نیست. سر و صدا.

فنونی زاده در پایان درباره شکست تیم ملی در بازی دوستانه افزود: بارها درباره تیم ملی با سرمربیگری آقای اسکوچیچ صحبت کرده ام و حرف ها تکرار می شود. به نظر من این تیم با این مربی راه به جایی نمی برد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید