استقلال در ایده قهرمانی / جنگ در انتهای جدول

562508 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، امروز هفته بیست و ششم لیگ برتر برگزار می شود و 16 تیم حاضر در این رقابت ها به مصاف حریفان خود می روند. علیرغم حساسیت دیدارهای استقلال و پرسپولیس در جدال قهرمانی، آخرین تلاش تیم های انتهای جدولی برای بقا نیز بسیار هیجان انگیز است چرا که امروز در انتهای جدول، تقابل مستقیم فجر سپاسی و نفت مسد سلیمان در انتهای جدول خواهد بود.

ببینیم این هفته چه رقابت هایی در لیگ برتر برگزار می شود.

جدال شاگردان تراکتور – هوادار / عنایتی با تیم بحران

از این دیدار می توان به بازی مرگ و زندگی تراکتورسازی اشاره کرد که اگر دانش آموزان سالمی بخواهند از تیم های انتهای جدول جدا شوند باید امتیاز کامل دیدار مقابل هواداران را کسب کنند. از سوی دیگر شاگردان عنایتی که حاشیه امنیتی دارند به فکر ارتقای جایگاه خود در جدول هستند و با برد در خانه حریف تلاش می کنند امتیاز خود را به 34 برسانند.

در حال حاضر تراکتورسازی با 21 امتیاز در رده سیزدهم جدول و هوادار با 31 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارند و این دیدار از ساعت 16:30 آغاز می شود و با این دیدار هفته بیست و ششم آغاز می شود.

فجر سپاسی – نفت مسجد سلیمان / برنده شدن از شام واجب تر است

یکی از حساس ترین دیدارهای این هفته لیگ برتر، جدال دو تیم انتهای جدولی است که می توان آن را نبرد مرگ و زندگی نامید. فجر سپاسی در ورزشگاه حافظیه میزبان نفت مسجد سلیمان است که هر دو تیم در شرایط حساسی به سر می برند و هیچ کدام در این دیدار به پیروزی مساوی نخواهند رسید. شاگردان آسیایی در این دوره از رقابت های لیگ برتر تنها 16 امتیاز کسب کرده اند و اگر می خواهند کور امید باشند باید از شر نفت خلاص شوند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

از سوی دیگر شاگردان محمدرضا مهاجری با دو امتیاز بیشتر از رقیب خود امیدوارند با کسب سه امتیاز به رقابت ادامه دهند.

ذوب آهن – پرسپولیس / احیای وضعیت تاتار

یکی دیگر از دیدارهای مهم امروز دیدار تیم های اصفهانی و تهرانی خواهد بود که شاگردان تاتار امروز باید مقابل حریف خود امتیاز کسب کنند تا ثابت کنند باخت های گذشته اتفاقی بوده است. تارتار چند بار مقابل ذوب آهن مقابل تیم سابقش قرار می گیرد که در اکثر مسابقات شکست خورد.

پرسپولیس اگر می خواهد به استقلال نزدیک شود باید مقابل ذوب آهن خود را به آب و آتش بیندازد و بازی را با پیروزی به پایان برساند.

ذوب آهن تیم 11 جدولی است و 31 امتیاز از بازی های قبلی کسب کرده است و پرسپولیس با 53 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.دیدار تیم های اصفهانی و تهرانی در لیگ برتر از ساعت 18:30 آغاز می شود.سیما پخش شود.

نبرد پیکان سپاهان / دانش آموزان نویدکیا و حسینی در شهر قدس

دیگر دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر، دیدار پیکان و سپاهان خواهد بود.

از سوی دیگر شاگردان حسینی که با 33 امتیاز در رده هفتم قرار دارند و خواهان ارتقای جایگاه خود هستند، دیدار دو تیم از ساعت 19 آغاز می شود.

نساجی – عسل / بی تفاوت

یکی از دیدارهایی که نتیجه آن اصلا مهم نیست، دیدار نساجی و مس خواهد بود. هر دو تیم در جدول حاشیه امن هستند و خطری ندارند.

مس با 38 امتیاز در رده پنجم و نساجی با ده امتیاز کمتر نسبت به حریف خود در رده دوازدهم قرار دارند.این دیدار از ساعت 19:30 آغاز می شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

گهر گهر – آلومینیوم / اختلاف دانش آموزان و معلمان در اراک

تیم های گل گهر و آلومینیوم با سرمربیگری آبی پوشان در اراک به مصاف یکدیگر خواهند رفت، رحمتی امیدوار است بتواند در مقابل سرمربی سابق خود به نتیجه مطلوب دست پیدا کند و کمی تجربه بیافزاید.

گهر با 36 امتیاز در رده ششم و آلومینیوم با 31 امتیاز و پنج امتیاز کمتر در رده دهم قرار دارند. این دیدار از ساعت 20 آغاز خواهد شد.

استقلال – شهرخودرو / اولین و آخرین دیدار لیگ

یکی از حساس ترین دیدارهای امروز لیگ برتر، دیدار شاگردان مجیدی و مشهدی ها خواهد بود. اگر آبی ها می خواهند به قهرمانی برسند عیبی ندارد و باید فقط به قهرمانی فکر کنند.

شاگردان مجیدی با 57 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارند در حالی که در آن سوی شهر خودروها تنها 15 امتیاز کسب کرده اند و در صورت شکست در این دیدار به نوعی سقوط خود را ثبت می کنند. این دیدار از ساعت 20:40 آغاز خواهد شد.

نفت آبادان – فولاد / اختلاف دو استقلالی دیگر در آبادان

آخرین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر در آبادان برگزار می شود و دو تیم خوزستانی به مصاف یکدیگر می روند که نفت هم اکنون با 32 امتیاز در رده هشتم و شاگردان نکونام با 39 امتیاز در رده چهارم قرار دارند.

این دیدار از ساعت 21 آغاز می شود و دو تیم در ورزشگاه تهتی آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مهرداد یاراحمدی

دیدگاهتان را بنویسید