استقلال به دنبال جذب یک لژیونر مطرح است

565278 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، شرایط استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات بحرانی تر از سایر تیم های مدعی لیگ برتر است و کارکنان این تیم تاکنون نتوانسته اند مربی باتجربه ای را برای تیم قهرمان به خدمت بگیرند. این شماره پس از خداحافظی ناگهانی فرهاد مجیدی از این تیم شکل گرفت و هنوز پایان مشخصی وجود ندارد.

تمرکز کارکنان استقلال برای جذب مربی و بی توجهی به جذب بازیکنان تاثیرگذار داخلی باعث شده تا آنها به دنبال جذب ستاره های سابق تیم باشند که حالا در خارج از ایران فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید:

مصطفی آجورلو و دیگر کادرفنی استقلال حالا در غیاب سرمربی خود بازیکنانی را به خدمت خواهند گرفت و به چند بازیکن خارج از ایران روی آورده اند. یکی از این بازیکنان کاوه رضایی است که در تیم فوتبال استقلال تهران بازی کرده است. بازیکنی که با یک فصل راهی لیگ بلژیک شد تا در شارلوا بازی کند.

این انتقال چندان موفق نبود و رضایی در دو فصل اخیر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.

البته برخی گمانه زنی ها احتمال جذب این بازیکن را منتفی می کند چرا که استقلال با وجود مهاجمانی چون آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، یمگا و سجاد شهبازاده نباید خوشحال باشد.

از پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان به عنوان دیگر تیم هایی که به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران هستند، یاد شده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید