استقلال بعد از 6 هفته متوالی متوقف شود

557323 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، امروز دوشنبه 9 اسفندماه در هفته بیستم تیم فوتبال استقلال در مشهد میهمان نساجی مازندران بود که این دیدار با تساوی به پایان رسید.

با این نتیجه استقلال پس از 6 پیروزی متوالی به پیروزی نرسید اما با 48 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد و تنها تیم بدون باخت قهرمانی تاکنون است.

کارت زرد:

متین کریم زاده (23) مسعود شجاعی (33)

ترکیب استقلال:
سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف گلمی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یمگا و رودی

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیگی، سعید گلم علی بیگی، امیرمهدی جانمالکی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، حامد شیری، متین کریم زاده، مرتضی منصوری، اکبر صادقی، مسعود شجاعی و کریم اسلامی

لحظات حساس بازی:

دقیقه 1: ضربه خطرناک نساجی پس از ضربه به پای مدافع استقلال راهی کرنر شد که این کرنر برای این تیم جواب نداد.

دقیقه 4: خطا در محوطه حساس پشت محوطه جریمه توسط استقلال گرفته شد و این توپ توسط مهدی پور برخورد کرد که در ادامه ضربه خطرناک به دیوار دفاع نساجی برخورد کرد و راه به جایی نبرد.

دقیقه 6: حمله مجدد بازیکنان استقلال با شوت جعفر سلمانی راه به جایی نبرد و به طرز خطرناکی از دروازه واقعی بیرون آمد.

دقیقه 15: شیری ضربه ای به نساجی زد که ضربه محکم و سریع دروازه استقلال را تهدید کرد که با واکنش خوب حسینی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 17: ایوب کلانتری این بار با شوتی از راه دور دروازه لیگ برتر را تهدید کرد. این بازیکن پس از دریافت پاسی متهورانه با یک ضربه محکم دروازه حسینی را تهدید کرد که ضربه او به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  لحظه ای از تالار مجلس / همفکری نمایندگان برای هماهنگی با رتبه بندی معلمان -

دقیقه 21: رضا جعفری با کار تیمی خوب با رها کردن پشت مدافعان استقلال صاحب موقعیت شد و ضربه کناری این بازیکن پس از افتادن به پای روزبه چشمی به طرز خطرناکی به کرنر رفت.

دقیقه 24: نفوذ بسیار خوب دانشگر در سمت راست با پاس این بازیکن همراه شد. توپ او از حسین زاده عبور کرد و توسط یک مدافع ناقص نساجی دفع شد و توپ در موقعیت بسیار خوبی مقابل زستد قرار گرفت که ضربه بسیار بدی داشت.

دقیقه 34: ارسال مهدی پور با ضربه سر همراه بود که توپ این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 40: پاس خوب حسین زاده از پشت محوطه جریمه به زبیر نیک نفس رسید که او با واکنشی دیدنی به علیرضا حقیقی ضربه زد.

دقیقه 40: پاس خوب حسین زاده از پشت محوطه جریمه به زبیر نیک نفس رسید که او با واکنشی دیدنی به علیرضا حقیقی ضربه زد.

دقیقه 46: پاس حردانی به یمگا پس از برخورد با پاسگاه و این بازیکن با پاس خوب حسین زاده صاحب توپ شد، اما ضربه این بازیکن به طرز خطرناکی از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 49: پس از کات بسیار خوب حردانی در میانه میدان، رودی گشتاد صاحب یک موقعیت عالی شد. چند متر جلوتر ضربه ای به دروازه اش زد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 52: مسعود شجاعی با پاس گسترده و دقیق متین کریم زاده در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت.

دقیقه 54: فرار بسیار خوب حسین زاده از سمت چپ با ارسال این بازیکن به دروازه همراه بود که علیرضا حقیقتی با واکنشی استثنایی توپ را مهار کرد.

  افزایش جمعیت به چه قیمتی؟

دقیقه 59: حرکت خوب امانوف در سمت راست و برگشت این بازیکن توسط مدافعان نساجی، ضربه خوسین زاده به مدافعان نساجی برخورد کرد.

دقیقه 65: مدافعان این تیم شوتی را به سمت دروازه نساجی فرستادند که در ادامه امیرحسین حسین زاده با یک ضربه سرکش دروازه حریف را تهدید کرد که توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 69: با حرکت خوب استقلالی ها و پاس حسین زاده به امانوف پشت محوطه جریمه، این بازیکن با یک ضربه زمینی دقیق دروازه نساجی را تهدید کرد اما توپش با واکنش واقعا خوبی به کرنر رفت.

دقیقه 69: با حرکت خوب استقلالی ها و پاس حسین زاده به امانوف پشت محوطه جریمه، این بازیکن با یک ضربه زمینی دقیق دروازه نساجی را تهدید کرد اما توپش با واکنش واقعا خوبی به کرنر رفت.

دقیقه 73: زبیر نیک نفس از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه شوت زد.

در دقیقه 78، Masud Shojaei از سمت راست نفوذ کرد و نزدیک بود که گل تساوی برای تیم میزبان رو به ثمر برسونه، اما شوتش به بیرون راه پیدا نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید