استقلال برخلاف ما در شرایط رقابتی قرار دارد

سرمربی پیکان تاکید کرد که باشگاه برای بازداشت علیرضا کوشکی کار سختی داشته و در نهایت با جدایی از او موافقت کرده است.

به گزارش ایندیپندنت آنلاین، سیدمعتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پیکان و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، گفت: واقعیت این است که قبل از تعطیلات شرایط خوبی داشتیم و بچه هایمان آزمایش خوبی دارند. “، با شروع فصل تعطیلات و نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات، تعدادی از بازیکنان خود را از دست دادیم و مجبور شدیم یک بازیکن خود را بفروشیم و چند بازیکن دیگر نیز قصد جدایی را داشتند. تنها خوبی ما در این مدت این بود که تمرین کردیم. او گفت خوب است. بیایید فردا یک بازی خوب مقابل استقلال انجام دهیم اولین بازی بعد از تعطیلات سخت خواهد بود، به خصوص اگر تغییراتی در تیم ایجاد شود البته ما همیشه نگاه مثبتی داریم و سعی کردیم کمبودهای خود را با این تیم جبران کنیم. سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که تغییر زمان این دیدار چه تاثیری بر عملکرد پیکان داشت، گفت: به هر حال اینطور است. یکی که تمام شد و بهتر است در مورد آن صحبت نکنیم. آن موقع شرایط خوبی داشتیم اما امیدوارم فردا هر دو تیم با تمام توان به میدان بروند.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری بازی با استقلال بعد از دیدار آبی ها با هواداران تاثیری در روند آنها دارد یا خیر، توضیح داد: به هر حال ما اولین بازی خود را بعد از تعطیلات انجام می دهیم اما استقلال به طور رسمی یک بازی و یک بازی انجام داده است. بازی برای آنها.” آنها پیشرفت کرده اند و در شرایط خوبی هستند، اما ما تقریبا 17 روز است که بازی نکرده ایم.

  بررسی بازگشایی سفارت های ایران و عربستان

وی با اشاره به اینکه وضعیت نقل و انتقالات پیکان نگران کننده است، گفت: به هر حال ما مشکلات مالی داشتیم و حفظ غرفه برای باشگاه سخت بود. تیم های زیادی به دنبال او بودند و باشگاه باید این کار را انجام می داد، با توجه به اینکه ما به بخشی از این انتقال نیاز داشتیم و باید قراردادها را پرداخت می کردیم. خود بازیکنان دیگر هم می خواهند جدا شوند و این کمی نگران کننده است، اما فکر می کنم با کار بیشتر و انسجام بهتر می توانیم آن را جبران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید