استقلال بدون ستاره قهرمان لیگ برتر شد

562947 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ادموند اختر با بیان اینکه تساوی استقلال مقابل آلومینیج صفر شد، گفت: با توجه به قهرمانی زودهنگام استقلال، طبیعی بود که شاگردان فرهاد مجیدی زیاد آب و آتش نزنند. البته استقلالی ها تمام تلاش خود را کردند و ثابت ماندن رکورد شکست ناپذیری استقلال در این فصل اتفاق بزرگی است که شاید سال ها دیگر تکرار نشود.

وی ادامه داد: رعایت دو اصل بسیار مهم فصل ایده آلی را برای استقلال رقم زده است. شاگردان مجیدی در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات شکست نخورده اند و مشکل بعدی این است که استقلال در این فصل گل های بسیار کمی زده است. این دو مورد را در تمام مسابقات معتبر جهانی می بینیم که عامل اصلی پیروزی یک تیم است.

بیشتر بخوانید:

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال گفت: یکی دیگر از ویژگی های آبی ها در این فصل این بود که نتایج این تیم در عملکرد یکی دو بازیکن به دست نمی آمد و استقلال ستاره خاصی نداشت. به نظر من امسال مجیدی با کمک دستیارانش تیمی را ساخت که نباخت و سخت گل بزند که باعث برد زودهنگام استقلال شد. وقتی تیمی قهرمان می شود، از مدیرعامل گرفته تا کادر فنی و بازیکنان نقش دارند.

اختر با اشاره به آینده استقلال بعد از قهرمانی در لیگ، خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که اکثر بازیکنان این تیم ابقا شوند و بتوانند قرارداد خود را تمدید کنند. استقلال جوانانی مثل حسین زاده، سلمانی، حردانی و … داشت. این فصل که خیلی خوب بود. برنامه باشگاه باید حفظ جوانی خوش آتیه و با حفظ افراد تاثیرگذار خود، جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی برای فصل آینده باشد. قطعا فصل بعد استقلال برای دفاع از عنوان قهرمانی کار سختی خواهد داشت.

  عکس های شگفت انگیز از اوکراین / ویدئو

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید