استقلالی ها سپاهان را دوست نداشتند

564342 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، صادق ورمزیار درباره شکست استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته اول لیگ بیست و دوم اظهار داشت: با توجه به اینکه در هفته اول لیگ بودیم تا حدودی تیم ها هنوز شرایط مساعدی پیدا نکرده بودند. معمولاً از هفته سوم به بعد می توانیم به تیم ها درجه بندی کنیم. اما همیشه در هفته اول پیروزی می تواند تعیین کننده باشد. هدف تیم ها این است که لیگ را با برد شروع کنند اما متاسفانه استقلال به آن نرسید و در اولین بازی سه امتیاز را از دست داد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: راستش را بخواهید با بازی ای که از استقلال دیدم این تیم قلب من را تسخیر نکرد. با توجه به اینکه تعداد زیادی بازیکن از فصل قبل در زمین حضور داشتند انتظار بیشتری از این تیم می رفت اما متاسفانه آبی ها نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

کارشناس فوتبال گفت: فکر می کنم بحث استقلال با هماهنگی نبود. بعد از یک سال بازیکنان به خوبی یکدیگر را می شناسند. البته شاید بازیکنان جدید در آن وضعیت نبودند، اما آنهایی که فصل گذشته با هم بازی کردند، هماهنگی خوبی داشتند. من معتقدم مشکل این دیدار این بود که استقلال بازیکنانش را در پست های تخصصی قرار نداد و بازیکنان در زمین گیج بودند. یاماگا یکی از این بازیکنان بود. او فصل گذشته عالی بود، اما به دلیل تغییر پستش، نتوانست بازی همیشگی خود را انجام دهد. مهدی پور و زبیر نیک نفس نتوانستند موقعیت خوبی داشته باشند و بیشتر مدافعانی را می دیدیم که به دنبال بازی مستقیم بودند تا بتوانند از این طریق گل بزنند.

  به آخرین مرزهای استقلال توجه نخواهیم کرد

پیشکسوت استقلال از نبود یک هافبک خلاق و طراح در استقلال انتقاد کرد و تصریح کرد: استقلال نیاز به بازی سازی دارد که بتواند به مهاجمان غذا بدهد. شهباززاده در بازی استقلال مقابل سپاهان 10 بار به توپ ضربه نزد چون کسی نبود که به او غذا بدهد. امیدوارم کادر فنی استقلال این نقاط ضعف را دیده باشد تا هر چه زودتر آنها را برطرف کرده و تیم را برای دیدار با ملوان انزلی در هفته دوم لیگ آماده کنند.

ورمزیار در خصوص بازی روز پنجشنبه استقلال مقابل ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: استقلال بازی سختی دارد. سلوان بعد از دو سال دوری از لیگ برتر نمی خواهد به راحتی امتیاز از دست بدهد. البته مشکل اصلی این دیدار کیفیت پایین زمین ورزشگاه است که می تواند برای استقلالی ها دردسرساز شود. به نظر من اگر کادر فنی می خواهد بازی خوبی در انزلی برگزار کند باید تا آخر هفته شبیه سازی کند تا بازیکنان بیشتر با شرایط زمین انزلی آشنا شوند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید