استقلالی ها زیاد حرف می زنند و اشتباهات زیادی می کنند

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: در مرحله سوم یک بازی جام حذفی مقابل آلومینیوم داریم. با آمدن رحمتی تغییرات مثبتی در این تیم ایجاد شده و نسبت به چند هفته قبل بهتر شده است. این نشان می دهد که حضور رحمتی و همکارانش تاثیر مثبتی روی این تیم گذاشته است.

* یک اشتباه می تواند منجر به حذف تیم شود

وی ادامه داد: جام حذفی جامی است که اشتباهات در آن موثر نباشد و تمرکز نداشته باشید. شما باید فرصت طلب باشید و از فرصت های خوب استفاده کنید. ما باید روی وظایف خود تمرکز کنیم، زیرا به نتیجه بازی کمک زیادی می کند. این مسابقه تک است و یک اشتباه می تواند منجر به حذف تیم شود.

* در این وضعیت آلودگی من نمی دانم چگونه تمرین کنم

سرمربی پرسپولیس گفت: بچه های ما آماده هستند. تمرینات تاکتیکی و ریکاوری خوبی داشتیم اما امروز به دلیل آلودگی هوا نمی دانم بازیکنان را چگونه تمرین کنم. بحث در مورد سلامت آنها در این شرایط واقعاً مهم است. ما باید مراقب تاج و آلودگی باشیم، زیرا سلامت بازیکنان و هواداران از هر چیزی مهمتر است. امیدوارم بتوانیم خوب بازی کنیم، زیرا هر بازی جام حذفی مانند یک فینال است و برای قهرمانی در جام حذفی باید آن را ببریم. بازیکنان ما آماده و با انگیزه هستند. امیدوارم بتوانیم کار خوبی انجام دهیم.

* در رنکینگ هم بالای سرمان بودیم، جام حذفی را با جدیت دنبال کردیم

گل محمدی با بیان اینکه به نظر می رسد پرسپولیس به دلیل عقب ماندن از استقلال در لیگ برتر برای صعود به جام حذفی این فصل با دقت بیشتری بازی های جام حذفی را تماشا کند، گفت: اگر در بالای جدول بودیم جام حذفی برایمان مهم بود. “و بردن هر دو جام برای ما مهم است. نه اینکه قهرمانی در جام حذفی در اولویت باشد. ما سه بازی متوالی در جام حذفی داریم و با بردن آنها می توانیم یک جام مهم را ببریم و به هواداران تقدیم کنیم. قطعا وارد خواهیم شد.” این مسابقات با تمام انرژی و تمرکز شما و کسب جام برای ما بسیار مهم است.

* هوای تهران برای بازی مناسب نیست

وی درباره احتمال لغو بازی با آلومینیوم به دلیل آلودگی هوا و تغییر آن توضیح داد: نمی دانم تصمیم کارکنان سازمان لیگ چه بوده و چنین چیزی به ما نگفته اند، اما زمان خیلی خوب نیست. بازی کردن هر تصمیمی گرفته شود، باید آن را دنبال کنیم.

* حضور شانس در روزهای آینده به پرسپولیس کمک خواهد کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه عذر حامد لاک را نپذیرفته و دروازه بان سرخپوشان نمی تواند تا پایان فصل در تمرینات این تیم شرکت کند، گفت: هیچ عذرخواهی و مواردی از این دست وجود نداشت. مشکل در همه چیز.” شانس به تنهایی و با یک مربی خاص تمرین کرده است زیرا می خواهم او بیشتر به فوتبالش، رفتارش و مشکلات فنی اش فکر کند. این فرصتی است برای فکر کردن بیشتر، در پایان فکر نمی کنم این باشد. مشکل خاصی خواهد بود و وجود لکه ها در روزهای آینده قطعا می تواند به ما کمک کند.

  ممنوعیت دریافت دسته چک بدون کد سامانه ورود

* واکنش به صحبت های مجیدی: اصول حرفه ای ایجاب می کند که در مورد مربی دیگری صحبت نکنم

گل محمدی در خصوص فضای بیانیه نویسی در فوتبال کشورمان و همچنین اظهارات اخیر فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه اگر حرکتی از سوی مربی دیگری انجام می شد در میدان آزادی بازی می کردم، گفت: دیروز جلسه ای با آقای گل داشتیم. بازیکنان و تصمیم به میدان دادن و جلوگیری از مشکلاتی که حواس تیم را پرت می کند. من می توانم در مورد پاسخ این سوال زیاد صحبت کنم، اما اصول حرفه ای و مربیگری ایجاب می کند که یک مربی در مورد مربی دیگر صحبت نکند. این یک اصل برای هر مربی است. کار ما به عنوان مربی واقعا سخت و طاقت فرسا است، فوتبال آزاردهنده است و آسان نیست.

* تصمیم کمیسیون انضباطی واقعا سخت بود

وی افزود: کار ما آنقدر مشکلات فنی، دغدغه و… دارد که می خواهیم روی آنها تمرکز کنیم و به آنها انرژی بدهیم. دور از حرفه دیگری است که من و همکارانم بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. حکم دیروز علیه من واقعاً شدید بود و در مورد برخی از کارهایی که دوستانم انجام دادند اختلاف نظر زیادی وجود دارد. باز هم از باشگاه می خواهم که نسبت به این تصمیم واکنش نشان دهد و اعتراض کنیم. مسائل حاشیه ای را هم به باشگاه واگذار می کنم، چون دپارتمان حقوقی و رسانه ای وجود دارد. رضا درویش نیز این مسائل را زیر نظر دارد و در زمینه ای که دوستان ما دوست دارند در تیم ما ببینند فعالیت خواهد کرد. ما واقعا باید روی تیم تمرکز کنیم و از این مشکلات کوچک خلاص شویم. این مسائل ممکن است مهم باشند، اما اگر بخواهیم به آنها بپردازیم، تمرکز ما را کاهش می دهد.

* اشاره به استقلال این بند قانونی اشتباه است; زیاد حرف می زنند و اشتباهات زیادی می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه استقلالی ها مدعی هستند حکم صادره علیه وی بر اساس ماده 54 انضباطی ناعادلانه بوده است، پاسخ داد: اشاره باشگاه استقلال به این بند قانونی نادرست است، این بند در سال 97 تغییر کرده و آنها اطلاعات ناقص است آنها زیاد صحبت می کنند و اشتباهات زیادی مرتکب می شوند. اینها سوالات تخصصی است و من زیاد اهمیت نمی دهم.

* وحید امیری و سیامک نعمتی را نداریم

گل محمدی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا سایر بازیکنان پرسپولیس به دلیل غیبت برخی از بازیکنانش در دیدار مقابل آلومینیوم به سطح روحی و روانی رسیده اند تا عملکرد ضعیف هفته های اخیر را جبران کنند، گفت: متأسفانه این کار را نمی کنیم. وحید امیری گفت: سیامک نعمتی اخیرا به تمرینات اضافه شده است، اما بازیکنان دیگر آماده هستند، نتیجه به عملکرد ما بستگی دارد.

* تیم ها نگران عملکرد داوران هستند

وی افزود: متاسفانه امسال مشکلات قوه قضائیه واقعا بیشتر شده است. در این بحث نگرانی وجود دارد، اما هیئت داوران می تواند در انتخاب خوب آن کمک کند. دیروز به کمیته انضباطی گفتم که درصد بسیار زیادی از مشکلات جزئی برای تیم ها ایجاد می شود، گفت: به دلیل مشکلات داوران، تیم ها نگران این مشکلات هستند و خیلی بد است که چنین اضطرابی در لیگ وجود دارد، تکرار اشتباهات. بدتر شده است.هفته در بازی ما با یک هوادار که در طول مسابقه 27 دقیقه می خوابد، من زمان تلف شده توسط دروازه بان برای پرتاب اوت را حساب نکردم، در این صورت داور باید از تیمی که می خواهد فوتبال بازی کند حمایت کند نه از طرف مقابل. راه دور

  تاج زاده دستگیر شد

* داور نباید اسپانسر تیمی باشد که وقت تلف می کند

گل محمدی افزود: داور نباید از تیمی که می خواهد وقت تلف کند حمایت کند، مدیریت بازی برای داوران ما بسیار مهم است. در یک جلسه با یک سوم بازی بخواب، چقدر هوادار و خود بازیکنان از چنین مسابقه ای لذت خواهند برد. آنها هیچ لذتی ندارند و این فقط یک جنگ اعصاب است. اتفاقاتی که در دربی افتاد و منجر به وقفه 6 جلسه و جریمه 100 میلیون تومانی من شد نیز به دلیل تصمیمات داوران است.

* به کمیته انضباطی گفتم اگر تصمیمات داور عمدی نباشد فوتبال را ترک می کنم.

وی ادامه داد: به کمیته انضباطی هم گفتم تمام صحنه های دربی را جلوی شما می گذارم، دو سه داور بی طرف را کنار می گذارم و اگر بگویند تصمیمات داور عمدی نبوده فوتبال را کنار می گذارم. ” داور از همان دقیقه اول بازی را به صورت یک طرفه شروع کرد. این تنها چیزی است که من می گویم. آقایان بگذارید قهرمان در زمین مشخص شود و همه چیز را فوتبال مشخص کند. این آرزوی مربیان و همه بازیکنان است. اینجاست که چگونه می توانیم از فوتبال لذت ببریم.

* نمی دانم کجا سیدعلی را برای قضاوت دربی تحت فشار قرار دادند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید این ذهنیت و نگرانی برای انتخاب داور داشته باشیم. مهدی سیدعلی تمرکزی روی قضاوت در دربی نداشت. او یک هفته قبل از دربی قرار بود قضاوت دیدار ما بین مسد سلیمان و نفت را بر عهده بگیرد اما اگر این دیدار را قضاوت می کرد، دیگر نمی توانست دربی را قضاوت کند. ویزل به نوعی او را جریمه کرد، اما اجازه داد همان قاضی به دبی بیاید. نمی دانم کجا سیدعلی را برای قضاوت دربی تحت فشار قرار دادند.

* خسروی که در هیات داوران حضور دارد از انتخاب خود دفاع می کند

گل محمدی افزود: مشخص است که خسروی به عنوان عضوی از هیئت داوران از انتخاب خود دفاع می کند. از او می خواهم بیاید و بنشیند و صحنه های دربی را تماشا کند. اگر حقیقت حرفه ای من را تایید نمی کردند، هر تصمیمی برای من می گرفتند. نگرانی و ذهنیت مربیان در انتخاب داور باید برطرف شود تا بتوانیم فوتبال خوبی ببینیم.

* تمام دغدغه ما این است که ببینیم چه کسی قاضی بازی ما خواهد بود

وی افزود: به خدا قسم اگر تیمی بیاید و از نظر فنی 3، 4 یا 5 گل بزند و برنده شود، لذت می بریم و می گوییم خدا رحمت کند پدر و مادر مربی اش را که تیم خوبی ساخته اند و بازیکنان خوبی دارند. و استراتژی. . ما از این باخت ها درس می گیریم، اما اکنون تنها چیزی که برای ما مهم است این است که چه کسی بازی ما را قضاوت می کند و چگونه آن را انتخاب کرده است. یا چرا چنین تصمیمی گرفتند. وقتی سیدعلی را برای دربی گذاشتند، برای گرفتن او اعتراض کنیم؟ البته می‌دانستیم که ذهنیت او برای این دیدار بردن پرسپولیس نیست، زیرا همان افرادی که انرژی خود را خارج از قانون برای قضاوت سیدعلی گذاشتند برای آنها قضاوت کردند و نخواستند ما برنده شویم.

  تاریخ انقضای دارو را جدی بگیرید

* 10 گل زدیم چون داور اجازه تغییر نداد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی می گویند چرا تغییر نکردیم. به محض اینکه استقلالی ها بازیکنان بلند قامت خود را از زمین بیرون آورد، تعویض های ما انجام شد اما داور اجازه نداد بازیکن ما وارد میانه زمین شود.» ما 10 گل زدیم چون سیدعلی حق ندارد. برانکارد. روی خط طولی بود اما دست سیدعلی هم به گونه ای بود که بعد از رفتن برانکارد می خواست بازی را ادامه دهد، فقط منتظر بود تا برانکارد بیرون بیاید و بازی را شروع کند.در بازی ایران و کره جنوبی شما دید که داور 2 دقیقه و نیم تا تعویض دوام آورد.

* داور 4 ثانیه بعد بازی کرد، تغییر ما انجام شد

گل محمدی افزود: یکی از وظایف داور بازی جوانمردانه و 11 بر 11 است، نمی گویم 30 ثانیه، اما اگر سیدعلی 4 ثانیه دیرتر بازی کند، تعویض ما انجام می شود، بازی می برد و می بازد، اگر تیم قوی باشد. برد، ما خوشحالیم.» ما می رویم و به دنبال نقاط ضعف خود می گردیم، همچنین از باخت یک تیم قدرتمند درس می گیریم.

* همه تیم ها نسبت به داوران نگاه منفی دارند

وی در پاسخ به این سوال که آیا این ذهنیت روی کل پرسپولیس تاثیر نمی گذارد، پاسخ داد: این ذهنیت در همه تیم ها وجود دارد، همه تیم ها با این ذهنیت منفی مشکل دارند و فقط پرسپولیس این ذهنیت را ندارد که نگران نحوه بازی داور باشد. سر و صدای نیمکت ها نیز به راهنمای داور باز می گردد. در صورت قاطعیت قاضی چنین مشکلاتی پیش نمی آید. چرا وقتی فغانی قاضی است اینگونه مشکلات نداریم چون مدیریت دارد.

* باید به فدراسیون فشار بیاورند تا VAR در فوتبال ما وارد شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داوران ما قشر بسیار ضعیف جامعه هستند، از نظر حقوق، تجهیزات، VAR و حتی هدفون مشکل دارند. آنها هدفون خوبی ندارند که بخواهند با آن به خوبی ارتباط برقرار کنند. داوری در ایران خیلی سخت است، در این شرایط فدراسیون مقصر است. دیروز به کمیته انضباطی گفتم اولین کاری که باید انجام دهید این است که به فدراسیون فشار بیاورید تا VAR را در فوتبال ما وارد کنید. این به رفع تنش کمک زیادی می کند. باشگاه ها نیز هزینه VAR را پرداخت خواهند کرد، اگرچه هزینه خاصی وجود ندارد. نبود این موارد می تواند برای برخی تیم ها خوب باشد که واقعا عجیب است. در پایان امیدوارم نتایج همه مسابقات فوتبال به دست آید زیرا این خواسته هم مربیان و هم بازیکنان است.

دیدگاهتان را بنویسید