استقبال از غرفه گام ملی گام دوم نمایشگاه کتاب است

562941 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب، غرفه دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در مصلی امام خمینی(ره) دایر است. در این غرفه معاونت پژوهش، فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و دومین رویداد ملی اطلاعاتی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.
بر اساس این گزارش، دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت»، «هزار ایده و استارتاپ» و «هزار شرکت فناور و خلاق» از 8 تا 29 خردادماه در محل سکونت برگزار می شود. مسجد امام خمینی 31 اردیبهشت 1401 مصادف با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است. این دانشگاه وارد مرحله دوم خود شده است و رویدادی به نام گام دوم دانشگاه آزاد برگزار می کند تا نشان دهد در این 40 سال در دانشگاه آزاد اسلامی چه نضج گرفته است.

محور این رویداد مهم، ارائه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم، ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه و رفع نیازهای مردمی است. در این رویداد علاوه بر ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه تحول و تعالی، اسناد برنامه ریزی استان ها، توسعه و مسیر آینده دانشگاه ارائه می شود.

برای اطلاعات بیشتر و علاقه شخصی می توانید به ایوان غربی، سالن ناشران دانشگاه، غرفه 110 مراجعه کنید.

انتهای پیام/

  آیا بیانیه های شرکتی بازار سهام را به رشد بازمی گرداند؟

دیدگاهتان را بنویسید