استحکام به مشکل استقلال در طراحی حمله

568536 خبر ناگهانی

به گزارش ورزشی ایسکانیوز، ستار همدانی درباره دیدار پیش رو استقلال و گل گهر گفت: مسابقات به گونه ای است که همه تیم ها به یکدیگر احترام می گذارند. با این حال تیم گل گهر به دلیل ترکیب فنی بسیار خوب شرایط خاصی دارد. امیر گالنووی فردی باتجربه است که فوتبال ما و استقلال را به خوبی می شناسد. چند عنوان قهرمانی با استقلال وجود دارد.

وی افزود: طبیعتا بازی سختی مقابل گل گهر خواهیم داشت اما برای استقلال هر بازی باید فینال باشد. نباید گفت فقط این بازی یا بازی فولاد حساس است. وقتی صحبت از استقلال می شود، هر بازی حساسیت های خاص خودش را دارد. به هر حال امیدوارم شاهد یک دیدار جذاب و دیدنی باشیم و استقلال امسال بتواند در کل قهرمانی هواداران خود را راضی کند.

هافبک سابق استقلال درباره شرایط هجومی این تیم در دو دیدار اخیر مقابل پیکان و نساجی گفت: هم پیکان و هم نساجی از تیم های خوب لیگ برتر هستند. هر دو ساختار خوبی دارند و نمی توان گفت که حریفان استقلال ضعیف به نظر می رسیدند. استقلال به وحدت تاکتیکی لازم نزدیک می شود. تعطیلات نیز به پوشش نقاط ضعف کمک می کند تا با شرایط بهتری به حضور در لیگ ادامه دهند.

حمدانی تصریح کرد: اما این پیروزی ها نباید باعث شود که چشمانش را روی نقاط ضعف ببندد و آنها را نبیند. هنوز مشکلاتی در خط هافبک وجود دارد. اما تیم نتوانست آنطور که باید به انسجام لازم در گردش توپ دست یابد. هنگام طراحی حملات، درصد مالکیت و مالکیت مهم هستند. مشکلاتی در آن زمینه وجود دارد و امیدوارم در این دوره آنها را حل کرده باشند تا بتوانیم تیمی با مالکیت بیشتر و گل های بیشتر را ببینیم.

  و این زن به دختران رحم نکرد

کارشناس فوتبال کشورمان درباره اینکه برخی فکر می کنند نوع بازی پیکان و نساجی باعث شده استقلال نمایش تهاجمی داشته باشد، گفت: خود استقلال در حال رسیدن به ثبات تاکتیکی است. به هر حال ما در فوتبال دو مدل بیشتر نداریم. تیم باید دفاعی یا تهاجمی باشد، پیکان و نساجی یکی به عنوان تیم دفاعی و یکی به عنوان تیم هجومی هر دو حالت را نشان می دهند. بنابراین این استقلال بود که توانست ثبات لازم را داشته باشد. بار روانی روی تیم کم شده و تیم می تواند حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا استقلالی ها می توانند روند هجومی خوب خود را در دو بازی قبلی در دیدار مقابل گل گهر ادامه دهند، گفت: گل گهر تیم بسیار قرمز و کاری است. آنها برنامه ریزی شده و از نظر فنی کیفیت بالایی دارند. کادر فنی این تیم بسیار باتجربه است. درک فنی این تیم بالاتر است و مطمئنا استقلالی ها دست و پنجه نرم خواهند کرد.

حمدانی افزود: کادر فنی استقلال تازه وارد فوتبال ما است و برای شناخت کافی نیاز به زمان دارد. باید به ساپینتو فرصت داد تا ایده ها و افکار خود را در مجموعه اش محقق کند. او نشان داد که درک بهتری پیدا کرده است و درک متقابل در تیم می تواند به نشان دادن استقلال بازی روان تری کمک کند. در کل آدم به امید زندگی می کند. باید به استقلال امیدوار باشیم. باید زمان داد و چندین هفته طول می کشد تا بتوانیم نظر کامل و جامع را ارائه کنیم.

  گره مذاکرات در حال باز شدن است

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید