اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی را اعلام کنید

552643 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، اسامی ظرفیت نهمین آزمون فراگیر مشترک دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400 (ویژه داوطلبان استخدامی وزارت آموزش و پرورش) به منظور انجام سایر مراحل استخدامی (بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی). ) امروز 12 تیر 1401. منتشر شده در سایت سازمان سنجش.

بیشتر بخوانید:

آزمون ورودی وزارت معارف در 25 و 26 اردیبهشت 1401 برگزار شد.

گزارش اعلام نتایج اولیه متقاضیان استخدام وابسته به وزارتخانه مذکور در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در روز جمعه 3 تیر 1401 منتشر شد.

پس از دریافت نتیجه آزمون تعیین شده، داوطلبان در صورتی که بر اساس نتیجه پروتکل آزمون جزو معرفی شدگان دارای شرایط متعدد برای شرکت در مرحله بررسی مدارک خوداظهاری و مصاحبه شغلی وزارت آموزش و پرورش باشند. موظف به انجام اقدامات بعدی می باشند.4 جولای 1401 در. با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها، بر اساس توضیحات و زمان بندی های ارائه شده در ابلاغیه اداره کل آموزش و پرورش متبوع، از زمان و مکان دقیق مصاحبه شغلی خود مطلع گردید. اقدام لازم را انجام دهد.

مصاحبه استخدامی طبق برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان متبوع (استان محل کاریابی) از روز دوشنبه 6 تیرماه آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه 21 تیرماه به پایان می رسد.

توضیحات تکمیلی به همراه مدارک لازم در اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است.

انتهای پیام/

  نحوه استرداد اموال مسروقه به بانک ملی

دیدگاهتان را بنویسید