از 600 هزار تومان تا یک میلیون و 128 هزار تومان

به گزارش مستقل آنلاین؛ طبق وعده داده شده، واریز فاز اول سود سهام عدالت از صبح امروز (چهارشنبه) با استفاده از سامانه سجام به حساب 44 میلیونی آغاز شد.

ایرنا نوشت: سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در نخستین روزهای آبان ماه از پرداخت بخشی از سود سهام عدالت تا پایان پاییز امسال به سهامداران خبر داد.

پس از پیگیری واریز سود سهام عدالت در موعد مقرر از سوی مسئولان، دیروز (سه شنبه) مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از پرداخت سود سهام عدالت از امروز (چهارشنبه 9 آذرماه) خبر داد.

وی اعلام کرد: 600 هزار تومان به حساب سهامدارانی که پرتفوی سرمایه آنها 532 هزار تومان است و یک میلیون و 128 هزار تومان به سهامداران یک میلیون تومان پرتفوی واریز می شود.

عشقی خاطرنشان کرد: این مبلغ در حساب است و مابقی سود تا قبل از پایان سال با تکمیل سپرده شرکت های سرمایه گذاری به طور کامل پرداخت می شود.

بر اساس این گزارش، بر اساس اظهارات رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، واریز فاز اول سود سهام عدالت از صبح امروز (چهارشنبه) با استفاده از سامانه سجام به حساب 44 میلیونی آغاز شده است. به حساب سهامداران واریز می شود.

طبق آخرین اخبار اعلام شده از سوی سهامداران عدالت، برای کسب سود باید اطلاعات خود را در سامانه سجام تکمیل کرده باشند.

تاکنون حدود 44 میلیون نفر (43 میلیون و 740 هزار و 811 نفر) اطلاعات خود را تکمیل کرده اند و حدود 1.5 میلیون نفر از سهامداران عدالت نیز اطلاعات خود را در سامانه سجام پر نکرده اند، بنابراین امکان واریز سود برای این افراد وجود ندارد.

  این هافبک برای استقلال در قطر آماده است

همچنین برای جلوگیری از کلاهبرداری، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرده است که سود سهام همیشه یکجا به شما واریز می شود و نیازی به مراجعه به سامانه یا مکان خاصی نیست.

هر پیامکی که حاوی پیوندی برای دریافت سود سهام باشد کلاهبرداری است. پس هرگز چنین لینک هایی را باز نکنید.

دارندگان سهامی که هنوز سود سهام عدالت سال های گذشته را دریافت نکرده اند، برای دریافت سود سهام عدالت باید با مراجعه به سایت sejam.ir یا sahamedalat.ir در این سامانه ثبت نام و احراز هویت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید