از همین امروز توزیع کارت آزمون آموزش، کارآموزی و استخدامی را آغاز کنید

527684 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، کارت شرکت در نهمین آزمون ورودی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401 (ویژه مشاغل وزارت آموزش و پرورش) از امروز سه شنبه 13 اردیبهشت ماه توزیع می شود. 1401

داوطلبان آزمون جهت شرکت در جلسه آزمون می بایست در تاریخ فوق با درگاه اطلاعات فوق تماس گرفته و اطلاعات هویتی (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت نام (شماره پرونده و کد رهگیری) را وارد نمایند. و غیره) یک نسخه پرینت شده از کارت آزمون خود را تهیه کنید و بر اساس آدرس و زمان درج شده در کارت آزمون با حوزه امتحانی مربوطه تماس بگیرید.

آزمون جذب نیروی آموزشی در روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 18 اردیبهشت ماه برگزار می شود. فرآیند امتحان از ساعت 8 صبح (8 صبح) آغاز و در ساعت 7:30 صبح (19:30) در ورودی حوزه های امتحانی بسته خواهد شد.

با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور به منظور بهبود و ارتقای کیفی حوزه های آزمون به نظر شما به عنوان معتبرترین منبع و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها نیاز دارد، داوطلبان می بایست پرسشنامه آزمون خود را در این زمینه تکمیل نمایند. امتحان نهم استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401 (خصوصاً حرفه وزارت آموزش و پرورش) از 25 اردیبهشت لغایت 22 اردیبهشت جهت درخواست آنلاین از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان.

متقاضیان لازم است در صورت بروز مشکل حداکثر تا 23 اردیبهشت ماه از طریق سامانه پاسخگویی آنلاین با این سازمان تماس حاصل نمایند. درخواست هایی که بعد از 23 اردیبهشت دریافت می شوند قابل بررسی و پیگیری نخواهند بود.

  با عوارض احتمالی واکسن کرونا در کودکان آشنا شوید

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید