از مردم عذرخواهی می کنم + فیلم

558167 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، پس از شایعات فراوان پیرامون فیلم «لمینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی، روز گذشته پروانه نمایش این فیلم که پس از 2 سال تمام شده بود تمدید شد و مرجویی امروز با انتشار کلیپی از وی تشکر کرد. برای آن

او در این ویدئو گفت: من داریوش مهرجوی هستم، می‌خواهم از همه کارگردان‌ها، تهیه‌کنندگان، بازیگران، منتقدان و همه کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند تشکر کنم، زیرا خیلی از من حمایت کردند و اصلاً چنین انتظاری نداشتم. .امیدوارم الان که پروانه نمایش ما صادر شد انشاالله تا عید سعید فطر شاهد اکران این فیلم باشیم و ممنونم و امیدوارم از فیلم لذت ببرید. در نهایت سوء استفاده ای بود که خوشبختانه گذشت و من اطلاعات نادرست و کمی ناراحت شدم. «خدا را شکر که همه چیز حل شد و من خیلی خوشحالم، خیلی ممنون، همه شما را می بوسم و دوستتان دارم.

معاون ارزیابی و نظارت سازمان سینمایی روز گذشته درباره نقش رضا درمیشیان تهیه کننده فیلم «لمینور» در ارائه اطلاعات نادرست به داریوش مهرجویی گفت: سازمان سینمایی فرصت همکاری قانونی با این تهیه کننده را برای خود محفوظ می دارد.

لامینور داستان دختری نوازنده با بازی پردیس احمدیه است که پدرش یک بازار پرست سختگیر است. “لا مینور” به معنای اولین قدم و آکوردی است که هنرجویان گیتار یاد می گیرند.

بر اساس این گزارش؛ پس از حذف ناگهانی فیلم جدید داریوش مهرجویی «لمینور» از اکران نوروزی، این کارگردان در ویدئویی از اعتراض شدید خود در مقابل وزارت ارشاد و سازمان سینمایی خبر داد. به نظر می رسد لمینور سال ها پیش به سرنوشت دیگر فیلم توقیف شده مهرجویی یعنی سنتوری دچار شده بود، اما این بار کارگردان به چنین تصمیمات عجیب و بی اساس سانسورچی ها و مصادره کنندگان معترض است:

  گوگل کروم را به روز کنید

اعتراض می کنم این مجوز من برای فیلم لامینور است. این شیر نیست، گوشت نیست، که بگوییم ماجرا تمام شده است.

پروانه را به من نشان دادی چرا به قولت عمل می کنی؟ تو مرد نیستی مرد باش

تو فیلم های من را ممنوع کردی یکی رو کاملا از دست دادی

دو سال، سه سال کار روی یک فیلم و سپس فیلمبرداری آن؟ تو کی هستی پشت پرده مثل ارواح حکومت میکنی

دیگه طاقت ندارم من می آیم و با دستیارانم در وزارت ارشاد می نشینم. تا حقم را نگیرم تسلیم نمی شوم.

وزارت ارشاد; وزیر محترم! به من گوش کن من دیگر نمی توانم. من می خواهم مبارزه کنم. بیا منو بکشیم اینها سینه های من هستند مرا بکش، اما من جای خود را خواهم گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید