از ریاست استقلال خوشحالم/ دلیل انتقاد از اسکوچیچ را نمی فهمم

517754 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، سیروس دین محمدی در خصوص دیدار دو تیم منتخب سرخ پوشان با جام جهانی 98 به خبرنگار ما گفت: این دیدار به صورت نمادین به یاد مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان برگزار شد. “خدا را شکر بازی بسیار خوبی بود.

وی افزود: چند وقت پیش دور هم جمع شدیم. تشکر ویژه از آقای مایلی کوهان به خاطر تلاششان برای جمع کردن بچه ها، چون با یک تیر دو به ثمر رسیدیم. هم یاد این عزیزان از دست رفته را زنده نگه داشتیم و هم خاطرات پیشکسوتان را در ذهن هواداران زنده کردیم.

پیشکسوت تیم ملی در واکنش به صعود زودهنگام جام جهانی ادامه داد: باید به آقای اسکوچیچ و شاگردانش تبریک بگویم. من دلیل برخی از انتقادات احمقانه را نمی فهمم. اکنون زمان حمایت است و خدای ناکرده ملی پوشان بتوانند با انجام بازی های تدارکاتی خوب خود را برای تمرینات لازم آماده کنند و در دیدارهای سخت جام جهانی موفق شوند.

دین محمدی در پایان درباره هدایت استقلال افزود: خوشحالم که استقلال مقابل هواداران هم پیروز شد و این رهبری را ادامه داد. امیدوارم در مسابقات قهرمانی به همین منوال ادامه دهد و بهترین نتایج را کسب کند و در پایان فصل قهرمان شود.

  آمادگی روسیه برای مذاکره با آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید