از رئیس جمهور خواستم که دیگر مدارس را تعطیل نکند

نوری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران از تعطیلی مدارس در هفته گذشته با اشاره به مخالفت آموزش و پرورش با این نوع تعطیلی ها گفت: به دلیل این تعطیلی ها واقعا نگران دانش آموزان هستیم. می دانید که آموزش مجازی در آموزش عمومی و پیش دبستانی موثر نیست، هرچند می دانید که همکاران ما در حال حاضر بسیار کار می کنند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: من پیشنهاد تعطیلی مدارس را دادم و آقای رئیس جمهور هم تاکید کردند که مدارس جز در موارد بسیار استثنایی تعطیل نشود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال های اخیر مواردی وجود داشته که تهران دومین شهر آلوده دنیا بوده اما مدارس تعطیل نشده اند، ادامه داد: وقتی مدارس تعطیل می شود اینطور نیست که دانش آموزان در خانه بمانند، بلکه در بیشتر موارد دانش آموزان شهرهای ما با دوستان خود بیرون می روند و بازی می کنند و حضور موثری در کلاس ندارند و این باعث نگرانی معلمان و والدین می شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا هفته آینده مدارس تعطیل است، گفت: هفته آینده تعطیلی وجود ندارد و به آقای رئیس جمهور تذکر داده ام که این تعطیلی ها تکرار نمی شود و در موارد نادر و حاد مدارس تعطیل می شود. باید نسبت به تعطیلی مدارس و تصمیم گیری در این زمینه دقت بیشتری کرد.

منبع: ایسنا

  حمله پهپاد اسرائیلی به تاسیساتی در نطنز؟

دیدگاهتان را بنویسید