ارائه دستاوردهای شش ماهه بانک تعاون توسعه در وزارت مردم

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در مراسم افتتاحیه شش ماهه نمایشگاه دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه اقدامات مختلفی را برای بهبود اشتغال و وضعیت اقتصادی انجام داده است.

وی افزود: برگزاری فعال جلسات شورای عالی اشتغال با محوریت وزارتخانه نشان از عزم جدی این مجموعه برای پیشرفت در مسائل اقتصادی و اجتماعی دارد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانایی تجمیع نیروی کار مسئولانه را دارد. مقامات و اشتغال.»

حجت الاسلام عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز گفت: تکمیل زیرساخت های فناورانه تعاونی ها، پیگیری مستمر تصمیم تعاونی ها، راه اندازی مراکز جدید نوآوری و توسعه تعاونی ها، شناسایی طرح های جدید سرمایه گذاری برای تعاونی ها. توسعه تعاونی ها سه دهک پایین درآمدی و اصلاحات اجرای سند توسعه تعاون یکی از مهمترین اقدامات این وزارتخانه در زمینه تعاون است.

وی افزود: اعطای خط اعتباری 20 هزار میلیارد ریالی به بانک تعاون توسعه تعاون اقدام ارزشمندی برای حمایت از تعاونی ها است.

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و حجت‌الله عبدالملکی در غرفه این بانک در نمایشگاه شش ماهه دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: که 14000 میلیارد ریال در حوزه تسهیلات حمایتی و تکلیفی و 7500 میلیارد ریال برای بنگاه های کوچک و متوسط ​​بوده است. وی افزود: 2140 میلیارد ریال برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری، 4870 میلیارد ریال به شرکت های دانش بنیان و 1160 میلیارد ریال در شش ماه گذشته و 761 میلیارد ریال اوراق خزانه اسلامی توسط شعب بانک ها منتشر شده است. با حضور مهدی مسکنی معاون وزیر تعاون، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین وزیر، تمامی معاونان ستادی و دستگاه های مرتبط به ارائه دستاوردهای شش ماهه این مجموعه پرداختند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید