ادامه تناسب حقوق بازنشستگان لشکری ​​و کشوری در سال 1401

538043 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: تعدیل حقوق بازنشستگان در سال 1401 ادامه دارد.

وی افزود: برای اجرای مفاد ماده 30 برنامه ششم توسعه اعتبارات لازم برای تداوم موازنه سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری ​​با کارکنان در بودجه 1401 و با کنار گذاشتن بودجه مناسب بخشی از مشکلات بازنشستگان گران قیمت.» تصمیم گرفته شده است.

موسوی با تاکید بر تلاش، همکاری و هماهنگی کامل نیروهای کشوری در این زمینه خاطرنشان کرد: امیدواریم با تخصیص بودجه مصوب در قانون بودجه 1401، تعدیل مستمری بازنشستگان کشوری و لشکری ​​به طور کامل اجرا و ادامه یابد. “

بر اساس این گزارش، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت هفته گذشته در نشستی خبری در پاسخ به سوالی درباره علت خروج از لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان از مجلس و زمان ارسال لایحه جامع حقوق و مزایای کارکنان دولت به مجلس، گفت: جامعیت کار. و عدالت در توزیع منابع در میان بخش های مختلف مردم نقش اساسی دارند.

وی افزود: از این رو دولت باید اعتبارات موجود را به طور متناسب و متعادل بین همه اقشار مختلف مردم توزیع کند و با توجه به مطالبات اقشار مختلف جامعه و با توجه به مطالبات حقوقی و منابع موجود، نیازهای اقشار مختلف جامعه را برآورده کند.

سخنگوی دولت گفت: متاسفانه برخی از لوایح در ماه ها و روزهای پایانی دولت قبل بدون کار کارشناسی و جامعیت کافی و بدون تامین منابع پایدار برای رفع این نیازها تقدیم مجلس شد. این لوایح نیاز به بازنگری دارند تا انتظار داشته باشیم. «منابع پایدار کافی است و جامعیت این لوایح نیز کافی است.

  مسابقات و آزمون ها آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان دستیاری تخصصی تعیین شد/ امروز آخرین مهلت انتخاب رشته 1401 کنکور ارشد است.

پایان مرحله

دیدگاهتان را بنویسید