اخبار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا در روز سه شنبه 16 تیر 1401

556702 خبر ناگهانی

آخرین گمانه زنی ها، اخبار، شایعات و نقل قول ها درباره نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در زیر مشاهده می کنید:

* رسمی: تاکومی مینامینو مهاجم ژاپنی با 15 میلیون یورو به اضافه 3 میلیون یورو پاداش تا سال 2027 به موناکو پیوست.

* رسمی: تیاگو موتا با فسخ قراردادش با اسپتسیا موافقت کرد.

* فابریتزیو می گوید منچستریونایتد برای المپیک لیونل در فاینورد هایک تایرل مالزی کار می کند.

* میرور: انتظار می رود فرانکی دیونگ با منچستریونایتد قراردادی 5 ساله و دستمزد 250 هزار هزار در هفته داشته باشد.

* اکرم کانر: بایرن مونیخ، چلسی و پاری سن ژرمن برای خرید عثمان دمبله رقابت می کنند.

*ورزشی: بارسلونا برای جذب ماتیاس دالیخت به دلیل دستمزد بالایش از دور رقابت ها کنار رفت.

* دی مارتزیو: علاوه بر دی ماریا، یوونتوس می تواند یک بال دیگر نیز به خدمت بگیرد، اسامی کاندیداها عبارتند از: بردی، زانیلو یا کاستیک.

* دی مارتزیو: چلسی قطعاً در تابستان امسال یکی از اسرینیار از اینترمیلان و ماتیاس دلیخت از یوونتوس را به اینتر استمفوردبریج خواهد آورد.

* جرارد رومرو: عثمان دمبله، ایجنت موسی سیسوکو در بارسلونا است تا در مورد تمدید قرارداد این بازیکن با بلوگرانا صحبت کند، این هفته برای ستاره فرانسوی بسیار مهم است.

* فابریزیو رومانو: یونایتد و برنتفورد در جذب اریکسن پیشتاز هستند. بازیکن این هفته گزینه خود را انتخاب خواهد کرد.

* فابریزیو رومانو: آنتونی می خواهد فوراً به یونایتد برود. این یک پیام مثبت برای رهبری متحد است که آن را می خواهد.

* سانتی اونا: رئال مادرید یکی از باشگاه های علاقه مند به ریاض است، اما این بازیکن در حال حاضر در حال مذاکره برای تمدید قراردادش با منچسترسیتی است.

* جرارد رومرو: ژاوی، سرمربی بارسلونا می‌خواهد ممفیس دیپی را حفظ کند، اما مسئولان باشگاه بر فروش مهاجم هلندی در تابستان اصرار دارند.

* گاسیا: سران اینتر پیشنهاد 60 میلیون و 60 میلیونی پاری سن ژرمن برای میلان برای اسرینیار را رد کردند، زیرا نراتزوری برای فروش این مدافع 70 میلیون یورو درخواست کرد.

*تلگراف: پیشنهاد رسمی چلسی برای جذب رحیم استرلینگ اجتناب ناپذیر است. مذاکرات با یوونتوس برای ماتیاس دلیخت ادامه دارد اما ژول کوند دیگر در اولویت های اصلی چلسی نیست.

  هر آنچه که باید در مورد آرتروز زانو بدانید

* رسمی: فرناندینیو از برزیل به اتلتیکو پارانانسه پیوست.


27 ژوئن

* لیال توماس از Skye: تاتنهام در حال آماده سازی بسته خرید برای ریچاردسون و آنتونی گوردون از اورتون است. تافی ها انتظار دارند اسپرز برای هر دو بازیکن پیشنهادی ارائه دهد که ممکن است این هفته ارائه شود.

* اسکای: چلسی در تابستان امسال به دنبال جذب دو مدافع میانی جدید است و در حال بررسی انتقال ناتان آکه به استمفوردبریج است. آکه پیش از این برای چلسی بازی کرده است.

* رسمی: آلفونس آرئولا با قراردادی 5 ساله از پاری سن ژرمن به وستهام پیوست.

* تلگراف: به منچستریونایتد گفته شده که جذب لیساندرو مارتینز و آنتونی در مجموع 130 میلیون هزینه برای آنها در بر خواهد داشت. اریک تون هاگ یکی از بزرگترین طرفداران آنتونی است، اما شیاطین سرخ باید برای مارتینز با آرسنال رقابت کنند.

* رسمی: لوسین فاور جایگزین رئیس نیس و جایگزین کریستوفر گالتیه شد. قرارداد گالتی با پاری سن ژرمن به زودی نهایی می شود.

* فابریزیو رومانو: میلان علاقه مند است، اما معتقد است که درخواست رئال مادرید برای آسنسیو اغراق آمیز است. رئال مادرید در حال آماده شدن برای آغاز مذاکره با مارکو آسنسیو است. خورخه مندس در تابستان امسال در تلاش است راه حلی بیابد، در غیر این صورت ممکن است تابستان آینده مجانی برود.

* رومئو آگرستی: انتظار دارم این هفته بین یوونتوس و چلسی گفتگو شود. در روزهای اخیر، چلسی پرس و جو کرده است.

* رسمی: مت ترنر به عنوان دروازه بان ذخیره جدید به آرسنال پیوست.

* وایلد اوریگی تا ساعاتی دیگر به میلان پرواز خواهد کرد و دوشنبه شب برای گذراندن تست های پزشکی و امضای قرارداد به عنوان بازیکن جدید میلان وارد میلان خواهد شد. اوریگی پس از سال ها به عنوان بازیکن لیورپول با انتقالی رایگان به میلان پیوست.

* پاری سن ژرمن مطمئن است که قرارداد گالتی با نیس را در این هفته حل خواهد کرد، البته تا زمانی که توافق کامل با سرمربی فرانسوی بر سر این قرارداد وجود داشته باشد. این یک “مسئله جزئیات” است. پاریس همچنین در این هفته با اینتر برای جذب میلان اسرینیار به عنوان هدف اصلی مذاکره خواهد کرد

  خرید مس کاتد از طریق قرارداد آتی تضمین شد

* فابریتزیو رومانو: انتقال گابریل ژسوس به آرسنال با قراردادی 5 ساله به ارزش 50 میلیون یورو نهایی شد.

* فابریزیو رومانو: منچستریونایتد و بارسلونا همچنان در حال مذاکره برای فرانکی دی یونگ هستند. منچستریونایتد 65 میلیون یورو پیشنهاد می دهد.


26 ژوئن

کوریره: به نظر می رسد زانیو از رم دورتر است. تمدید او کم شده و حالا آرزویش ماندن در ایتالیا و عدم تغییر لیگ است. در ردیف اول یوونتوس و سپس میلان قرار دارند.

*ورزشی: آلگری سرمربی یوونتوس خواستار نیمار ستاره پاری سن ژرمن و بازگشت کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد شده است.

* اسکای: یوونتوس ممکن است تصمیم به فروش بی میلی ماتیاس برای تمدید قراردادش بگیرد. چلسی جدی ترین مشتری مدافع هلندی است. نیکولا میلنکوویچ، مدافع صربستانی فیورنتینا، جانشین دالیخت محسوب می شود.

* موندو: بایرن مونیخ تغییر موضع داد و قبل از رفتن لواندوفسکی 60 میلیون یورو درخواست کرد، اما بارسلونا 40 میلیون یورو پیشنهاد داد. مذاکرات رسمی در حال حاضر آغاز شده است و می توان یک معامله 50 میلیون یورویی را مورد مذاکره قرار داد.

* فابریزیو رومانو: منچسترسیتی و لیدز یونایتد از قبل تمامی مدارک را برای جذب کالوین فیلیپس آماده کرده اند. شرایط شخصی قبلاً توافق شده است. کالوین فقط می خواست به منچسترسیتی بپیوندد. منچسترسیتی و لیدز یونایتد نیز دارکو جابی را به خدمت گرفتند. او با انتقال دائمی 5 میلیونی به لیدز یونایتد پیوست.

*ورزشی: رافینیا، وینگر برزیلی لیدز یونایتد با وجود پیشنهادات متعدد، اولویت را به بارسلونا می دهد و می خواهد چند روز دیگر صبر کند، وضعیت این انتقال به وضعیت عثمان دمبله در بلوگرانا بستگی دارد.

* توتو اسپورت: در مورد دی ماریا، یوونتوس موقعیت و شانس بسیار قوی تری نسبت به سایر باشگاه ها دارد و به نظر می رسد اعتماد بیانکونری ها افزایش یافته است. چه 24 ساعت باشد چه 48 ساعت و چه 3 یا 4 روز، قدم بزرگی برای جذب آن برداشته شده است.

* جرارد رومرو: منچستریونایتد برای فرانکی پیشنهاد 80 متری داد بارسلونا به سیتی پیشنهاد دی یونگ داد اما آنها نپذیرفتند. اگر فرانکی بیرون بیاید، خوب است، اگر بیرون نیاید و در آخر بماند. آنها درباره حقوق او دوباره مذاکره خواهند کرد.

  سهام قابل قبول است

Skye: فرانکی دی یونگ آماده است دوباره با اریک تون هاگ کار کند و به اولین بازیکن تابستانی منچستریونایتد تبدیل شود. توافق دو باشگاه در حال نزدیک شدن است.

* رومانو: پنجره نقل و انتقالات هنوز طولانی است، همه چیز می تواند تغییر کند… اما منچستریونایتد در مورد کریستیانو رونالدو واضح است: او برای فروش در نظر گرفته نمی شود، در حال حاضر هیچ مذاکره ای برای فروش او وجود ندارد. هم منچستریونایتد و هم اریک تن هاگ می خواهند کریستیانو بماند و انتظار دارند که او بخشی از تیم باشد.

* توتو اسپورت: یوونتوس برای آزمایش زانیولو بازگشت، اما رم شروع به درخواست 50 میلیون یورو کرد.

* دی مارتزیو: یوونتوس بند آزادسازی 120 120 میلیونی را طلب می کند و چلسی آماده است به ورنر 40 میلیون یورو اضافی به 45 45 میلیون پیشنهاد دهد که یوونتوس آن را یک پیشنهاد کوچک می بیند.

* تله فوتبالی: توماس بریک در تماس مستقیم با رحیم استرلینگ برای تسهیل انتقال وینگر انگلیسی به استمفوردبریج است، قیمت سیتیزن ها برای فروش این بازیکن حدود 58 تا 69 میلیون یورو است.

اسکای: دماریا از یوونتوس زمان بیشتری می خواهد تا در مورد آینده خود تصمیم بگیرد.

* جرارد رومرو: بارسلونا قصد دارد 35 تا 40 میلیون یورو به اضافه تغییرات به لواندوفسکی بپردازد، اما باشگاه آلمانی کمتر از 50 میلیون یورو را نمی پذیرد.

اسکای: انتقال عثمان دمبله به چلسی یک معامله پیچیده است. هنوز هم یکی از اولویت های توماس بریک است. سرمربی بارسلونا ژاوی می خواهد که او در این باشگاه بماند.

*ورزشی: منچستریونایتد به توافق با بارسلونا برای جذب فرانکی دیونگ نزدیک شده است که مبلغ نهایی آن باید حدود 80 میلیون یورو باشد.

دیلی میل: آرسنال آماده ارائه 50 میلیون پیشنهاد دوم برای لیدز یونایتد است که اولین پیشنهاد 30 متری و 10 متغیری است. پیشنهاد دوم آرسنال برای جذب رافینیا به خواسته های لیدز یونایتد نزدیک خواهد بود.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید