اخبار مهم نوری برای رتبه بندی معلمان

535768 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، طرح رتبه بندی معلمان ابعاد و زوایای مختلفی دارد که مربیان باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند. به گفته وزارت آموزش و پرورش، رتبه بندی معلمان فرآیندی است که منجر به ارتقای کیفیت آموزش می شود و هدف مستقیمی دارد. رتبه بندی معلمان افزایش حقوق نیست، بلکه افزایش حقوق را نیز به دنبال دارد، مرحله اول طرح رتبه بندی معلمان در نیمه اول سال 94 با بار مالی 1300 میلیارد تنی اجرا شد. در زیر آخرین اخبار رتبه بندی معلمان را می خوانیم.

بیشتر بخوانید:

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در دیدار با تعدادی از معلمان گفت: معلمان در هیچ زمان و موقعیت و موقعیتی معلم خود را فراموش نمی کنند و بر همین اساس در ایام ولیعهد با تلاش مضاعف به وظایف خود عمل می کنند. به همین دلیل این تلاش و از خودگذشتگی معلمان جای قدردانی دارد و تمام تلاش خود را برای ارتقای معیشت و منزلت معلمان به کار خواهم بست.

وی با اشاره به تصویب قانون رتبه بندی فرهنگیان گفت: دولت تلاش خواهد کرد تا این قانون را به بهترین نحو اجرا کند و موجب ارتقای جایگاه و معیشت معلمان شود.

نوری با اشاره به دستاوردهای سفر استانی دولت ادامه داد: تاکنون سه هزار میلیارد تن سفر استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص یافته است.

وی با اشاره به تعهدات آموزش و پرورش در اجرای سند تحول گفت: اجرای سند تحول فقط در مدارس انجام می شود و مقرر شد بخش هایی از کشور اعم از شهرها و نواحی اجرایی شود.

  مردم مجبور نیستند حریم خصوصی کارمندان را بررسی کنند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان ظرفیت تکمیل سند تحول را دارند، افزود: یک دانش آموز در قرائت قرآن مقام اول و یک معلم در مسابقات جهانی رتبه اول روخوانی قرآن را کسب کردند که این نشان دهنده توانایی معلمان و مربیان «اجرای سند تحول است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: بسیاری از کشورها مدارس را با رعایت پروتکل های بهداشتی باز نگه می دارند چرا که تعطیلی مدارس آسیب های زیادی به دانش آموزان و نظام آموزشی کشور وارد می کند و آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی این کمبود را جبران می کند. مدارس بازگشایی شد

علی نق زاد گفت: به وزارت آموزش و پرورش موظف شده است علاوه بر اعمال آخرین سطح در رتبه بندی معلمان، این قوانین رتبه بندی را به صورت دقیق و سریع اعمال و به معلمان ارائه کند.

وی با بیان اینکه در هفته جاری علاوه بر نظارت بر رتبه بندی معلمان و اجرای دقیق آن، سعی شد عمده مشکلات استان را پیگیری کنیم، گفت: از طریق نمایندگان مجلس تلاش می کنیم تا قیر و سهمیه رایگان از طریق ترجمه و طرح های عمرانی تامین شود. و پروژه هایی که در طول فصل کاری تکمیل می شوند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تاکید نمایندگان مجلس مقرر شد باقیمانده سهمیه قیر رایگان در سال گذشته برای طرح ها و پروژه های عمرانی که قابلیت استفاده از راه و شهرسازی، مسکن و … را داشته باشند، اختصاص یابد. شهرداری ها قیر رایگان.”

نق زاد با بیان اینکه پروژه راه آهن اردبیل – میانه باید هر چه سریعتر برای اتصال راه آهن به منطقه پارس آباد و کشورهای آسیای میانه تکمیل شود، افزود: امیدواریم از طریق خط ریلی به روسیه متصل شود و موجب رونق صادرات و واردات شود. “همچنین فراهم کنید.

  علائم بیماری آلزایمر چیست؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید