اخبار بازار خودرو/ پژو 207 باز هم گران شد

573848 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، بررسی آگهی های خرید و فروش خودرو در سایت های اینترنتی نشان می دهد که قیمت خودرو هر ساعت تغییر می کند. قیمت خودروهای تبلیغاتی می تواند تا 3 برابر در یک روز افزایش یابد. اینطور است، اگر کار امروز را به فردا موکول کنید و فقط یک روز بعد ماشین را بفروشید، در بدترین حالت 5 میلیون درآمد خواهید داشت!

بیشتر بخوانید:

وعده های وزیر صامت برای واردات خودرو و ادعای وی مبنی بر اینکه خودروهای خارجی می توانند بازار آشفته را آرام کنند هنوز محقق نشده است. وی اعلام کرد: مقدمات واردات خودرو و ثبت اولین سفارش خودرو فراهم شده است که نخستین خودروهای وارداتی در هفته پایانی آذرماه وارد ایران می شود.

سخنگوی گمرک در پاسخ به اظهارات فاطمی امین گفت: در حال حاضر خودرویی وارد گمرک نشده که بتوانیم درباره جزئیات آن اظهار نظر کنیم. ما این سوال را با سخنگوی وزارت حریم خصوصی پیگیری کردیم که از پاسخ دادن خودداری کرد.

در زیر قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها را نسبت به روز گذشته و همچنین دوشنبه گذشته (30 آذر) می خوانید.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو 206 تیپ 2 با افزایش 6 میلیونی مجدد نسبت به روز گذشته به 398 میلیون رسید. این خودرو دوشنبه گذشته 365 میلیون تومان ارزش گذاری شد.

قیمت پژو 206 تیپ 5 نیز با افزایش 5 میلیونی به 455 میلیون تومان رسید در حالی که هفته گذشته 35 میلیون ارزان شد.

قیمت پژو 207 پانورامای دستی امروز 545 میلیون تومان به ثبت رسید که نسبت به روز گذشته 10 میلیون و نسبت به هفته گذشته 35 میلیون تومان افزایش داشته است.

  صادقی: کارم با استقلال تمام نشده است

قیمت پژو پارس LX نسبت به روز گذشته 485 میلیون ثابت ماند اما نسبت به روز دوشنبه هفته گذشته 25 میلیون افزایش یافت.

قیمت رانا پانوراما نیز در حدود 450 میلیون تومان ثابت ماند، اما در معاملات دوشنبه هفته گذشته 30 میلیون ارزان شد.

قیمت سمند (بنزین سورن پلاس) در معاملات امروز بدون تغییر حدود 445 میلیون تومان اعلام شد. این خودرو در هفته گذشته 40 میلیون افزایش قیمت داشته است.

قیمت سایپا

قیمت صندوقدار تیبا معاملات امروز را با حدود 250 میلیون تومان آغاز کرد و نسبت به روز گذشته 2 میلیون تومان ثبت کرد. این خودرو در هفته گذشته 232 میلیون تومان قیمت داشت.

قیمت کوئیک آر نیز با 2 میلیون تومان افزایش حدود 270 میلیون تومان اعلام شد و نسبت به دوشنبه هفته گذشته 20 میلیون تومان گران شد.

قیمت کوئیک گیر 1401 به 265 میلیون رسید که نسبت به روز گذشته 5 میلیون و نسبت به هفته گذشته 25 میلیون افزایش قیمت داشته است.

شاهین هم 10 میلیون افزایش قیمت داشت. با این افزایش قیمت شاهین به 470 میلیون تومان رسید و 40 میلیون نسبت به هفته گذشته گران شد.

قیمت پراید (111 SE) نیز نسبت به روز گذشته 3 میلیون افزایش یافت و 230 میلیون تومان معامله شد. این خودرو در هفته گذشته 218 میلیون ارزش داشت.

قیمت ساینا در حالی به 265 میلیون تومان رسید که هفته گذشته 17 میلیون ارزان شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید