اثرات ایجاد جلوه فرهنگی در رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد

530978 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، اولین جلسه شورای سیاستگذاری دومین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فرزاد جهان بین معاونت فرهنگی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

جهانبین در این نشست با تاکید بر اهمیت صنایع خلاق گفت: نفوذ فرهنگی از مجاری زندگی مردم وارد می شود و از این رو دانشگاه باید بتواند علاوه بر ایجاد اشتغال برای دانشجویان در عرصه فرهنگی نیز موثر باشد.

وی افزود: برگزاری رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی یکی از جلوه های ایجاد جلوه فرهنگی است. امروزه حدود 2000 میلیارد دلار گردش مالی در سرتاسر دنیا به این صنایع سرازیر می شود که اهمیت این موضوع را نشان می دهد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه دومین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه نسبت به دوره قبل افزایش چشمگیری داشته است، گفت: برای تکمیل تجاری سازی ایجاد شده است. چرخه و در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

همچنین حامد افشاری دبیر شورای سیاستگذاری دومین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه گزارشی از روند برگزاری این رویداد گفت: 744 طرح به دبیرخانه رویداد ملی خلاقیت ارسال شد. صنایع و فرهنگی مرحله اول با صلاحدید دبیرخانه های استانی 350 طرح انتخاب و 130 طرح در نهایت پذیرفته شده و برای حضور در اختتامیه به مرحله نهایی راه یافتند.

در این جلسه مقرر شد قبل از برگزاری مراسم اختتامیه دومین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی، یک کلاس آموزشی فشرده 20 ساعته برای برگزیدگان نهایی برگزار شود. از برگزیدگان اولین دوره این رویداد دعوت می شود تا به عنوان مربی در مراسم اختتامیه دومین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی شرکت کنند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید