اتمام 6 روز تمرین پرسپولیس اشتباه بود

560240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ضیا عربشاهی درباره ادامه لیگ برتر برای پرسپولیس پس از انصراف از جام حذفی گفت: درست است که پرسپولیس از جام حذفی کنار رفت اما می توانستیم به نیمه نهایی برویم اما متاسفانه در این بازی اشتباه کردیم. حرکت و بازی ناجوانمردانه «خیلی زیاد باعث شده در مقابل آلومینیوم شکست بخوریم.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: بهتر است این باخت را فراموش کنیم و حالا که لیگ تعطیل است، ابتدا وضعیت روحی و روانی از دست رفته بازیکنان را برگردانیم تا در کل لیگ بازیکنانی که واقعا شایسته پوشیدن این پیراهن هستند، استفاده شود.» به نظر من سیدجلال یکی از بازیکنانی است که حضورش در هر تیمی مایه خیر و برکت است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکنون مهمترین برنامه ستاد باید بازگشت وضعیت روحی و روانی بازیکنان در ابتدای فصل باشد. 6 بازی در پیش داریم و کادرفنی علاوه بر استفاده از حضور دو مهاجم در تیم، باید ترس خود را کنار بگذارد و بدون توجه به نام حریف، برای پیروزی به تنهایی به میدان برود.

عربشاهی گفت: تعطیلی 6 روزه تمرین پرسپولیس اشتباه بود و بازیکنان فقط باید 2 روز مرخصی می گرفتند تا ریکاوری کنند. فکر و ذهن بازیکنان باید این باشد که وقتی لیگ از سر گرفته می شود تمام تلاش خود را برای اعتلای نام بزرگ پرسپولیس انجام دهند و بدانند که کار تمام نشده و قهرمانی دور نیست.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت که لیگ تعطیل است باید ترکیب شود و کار تیمی توسط کادرفنی سفارش داده شود زیرا تنها با این روش می توان نتیجه را گزارش کرد در غیر این صورت با استفاده از کار انفرادی نباید نتیجه لازم را کسب کرد. انتظار می رود محقق شود. همچنان معتقدم برای رسیدن به نتیجه عالی باید از 2 مهاجم در ترکیب اصلی استفاده کرد.

  هیچ تولیدکننده ای حق افزایش قیمت را ندارد

منبع: نرخ گذاری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید