اتفاقات اخیر حق با جمهوری اسلامی را نشان داده است

به گزارش ایلنا، سردار عزیز جعفری در دومین روز از شانزدهمین اجلاس سران هیئت های مرکزی و منتخب کشور که در سالن همایش های غدیر مجتمع یاوران مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران برگزار شد، گفت: حوادث و وقایع اخیر بسیار غم انگیز است.

وی با اشاره به اینکه زمینه جدیدی برای شهادت عاشقان ایثار و شهادت فراهم شده است، گفت: دولت دیگر نباید با مماشات با این افراد برخورد کند و هر چه سریعتر با اقدام قاطع این وضعیت برطرف شود.

فرمانده سابق کل سپاه با بیان اینکه در این راستا نیز باید مطالبات مردمی تقویت شود، گفت: جمهوری اسلامی از صلابت کم نظیری برخوردار است و این صلابت متکی به مردم مؤمن و انقلابی است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در حوادث اخیر مظلوم واقع شده است، خاطرنشان کرد: این ظلم اگرچه دردناک است اما حقانیت نظام جمهوری اسلامی را نشان می دهد. جعفری ادامه داد: امید و ایجاد امید باید به عنوان محور فعالیت ها در دستور کار قرار گیرد و باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشیم.

فرمانده سابق سپاه ادامه داد: بسیاری از اهداف انقلاب اسلامی از جمله تمدن نوین اسلامی و… همچنان باقی است. وی با اشاره به اینکه ضعف رسانه‌ها و فضای مجازی تاثیر زیادی بر اتفاقات اخیر داشته است، یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران از بدو پیدایش تاکنون تلاطم‌های بیشتری را پشت سر گذاشته است.

جعفری با اشاره به نقش هیئت ها در تحقق خواسته های مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری از انقلابیون و مومنان خواستار قیام و اجتماع عظیم با محوریت جوانان برای تحقق اهداف انقلاب شده اند.

  فال حافظ/ من از شهید و ساغر نیستم

فرمانده سابق کل سپاه با بیان اینکه هیئت های انقلابی و ولایتی رسالت سخت تری دارند، تصریح کرد: میلیون ها مومن در هیئت ها شکل می گیرند که مبنای اصلی اجرای فرامین مقام معظم رهبری هستند.

وی با اشاره به اینکه هیأت ها بهترین تشکل برای تحقق مطالبات رهبری هستند، گفت: هیئت ها باید به عنوان گروه های کوچک ارتباط خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی آماده کنند. جعفری افزود: افرادی با هویت و ماهیت تشکل های غیرمتشکل مردمی نقش موثر و مهمی در جامعه اسلامی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید