ابوالفضل پورعرب ساخت فیلم خود را از سر گرفت

636521347588046761 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، اواخر آبان ماه خبر رسید ابوالفضل پورعرب به دلیل تصادفی که سر صحنه فیلمبرداری فیلمش رخ داد در بیمارستان بستری شد و فیلمبرداری فیلمی که او کارگردانی کرد متوقف شد.

این بازیگر قدیمی سینما مدتی در مستندی به نام «سگ» کار کرد اما در یک حادثه در محل کارش پایش آسیب دید و سپس دچار عفونت شدید شد. این اتفاق باعث شد پورعاب نزدیک به یک ماه در بیمارستان بستری شود و از آنجایی که هفته گذشته پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد، خود را برای از سرگیری تیراندازی آماده می کند.

به گفته علی تقی پور – تهیه کننده این فیلم – تاکنون 30 درصد از مستند «سگ» کلید خورده است و در چند روز اخیر پورعرب برای بررسی لوکیشن به کردستان رفته است تا آخر این هفته فیلمبرداری را ادامه دهند.

سازندگان این فیلم علاوه بر برنامه ریزی برای نمایش آن در ایران، در حال آماده سازی حضور آن در جشنواره های خارجی نیز هستند.

ابوالفضل پورعرب بازیگر 61 ساله بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری حضور دارد و فیلم های ماندگاری چون عروس، درگ ها، صورت، دست های آلوده، عجیب و مردی مثل باران را در فیلم ساخته است، تجربه خاص خود را دارد.

سریال نمایش خانگی شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی یکی از محبوب ترین آثار او در سال های اخیر است. پوراراب همچنین در فیلم توقیفی «دیوان» به کارگردانی کیانوش عیاری بازی کرد و فیلم «غیبت موج» او به کارگردانی عباس رافعی هنوز پروانه اکران دریافت نکرده است.

  استان الحدیده یمن در آستانه آزادسازی کامل است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید