ابطال مجوز زیرمجموعه برای 330 شرکت داخلی

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران به نقل از شبکه خبری اقتصاد و دارایی ایران (شادا)، دکتر سید احسان خاندوزی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر تصویب اجلاس شورای عالی مقررات زدایی و تسهیل تجارت گفت: مجوزها: تصمیم مهمی اتخاذ شده است که به نظر می رسد اولین مورد آن طیف وسیع تری از فعالان اقتصادی را پوشش می دهد و برای افراد جذابیت بیشتری خواهد داشت، موضوع مجوز مشاغل خانگی است.

وزیر اقتصاد در تشریح این موضوع گفت: بر اساس این مصوبات، 330 شرکت داخلی تنها می توانند در درگاه ملی مجوز و در سامانه وزارت تعاون، رفاه اجتماعی و رفاه اجتماعی و با تعهد به رعایت شرایط ثبت نام کنند. «فوراً شروع به کار کنید و برای شما پیش مجوز صادر نمی‌شود؛ در نتیجه امضای طلای اصلی دور ریخته می‌شود.

وی افزود: نظارت دستگاه های اجرایی پس از ثبت مشاغل مشخص شده در این پرتال و دریافت مجوز به صورت اینترنتی خواهد بود و سپس در هفته ها و ماه های آینده مراجع می توانند برای نظارت اقدام کنند.

وزیر اقتصاد ادامه داد: مقرر شد طیف گسترده ای از مشاغل داخلی از جمله 330 مجوز مربوط به مشاغل داخلی در این چارچوب گنجانده شود و به نظر می رسد این تصمیم خبر خوبی باشد که می تواند با مردم عزیز کشور در میان بگذارد. “، اعلام کردند.

  رسیدن به تیم ملی از استقلال افتخار بزرگی است

دیدگاهتان را بنویسید