ابراز احساسات جوانان را نباید اغتشاش و هرج و مرج دانست

استاد فایق رستمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج گفت: ابراز احساسات جوانان را نباید اغتشاش و هرج و مرج تلقی کرد و باید بدانیم دغدغه و مشکل اصلی جوانان چیست؟

وی افزود: نباید اجازه دهیم دشمنان از حوادث اخیر سوء استفاده کنند و با توطئه های رسانه ای به دنبال هرج و مرج در کشور باشند.

امام جمعه سنندج بیان کرد: بومی سازی نخبگان و فراهم شدن زمینه های لازم برای اشتغال جوانان تحصیلکرده از اولویت هایی است که باید از سوی مسئولان استانی و کشوری پیگیری شود.

ماموستا رستمی افزود: علمای کردستان هیچگاه در دولت نبودند، بلکه برای برقراری نظم عمومی از دولت حمایت کردند و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان بودند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: جوانان ما از ابتدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی هشت ساله حوادث را ندیده اند، بنابراین باید با تبیین و تبیین وقایع در راستای تقویت حافظه تاریخی انقلاب قدم برداریم. نسل جوان.

معلم رستمی خاطرنشان کرد: هفته بسیج را گرامی می داریم چرا که این مدرسه با تاکید بر همدلی و با هم بودن تاسیس شده و به معنای همکاری برای توسعه کشور است.

وی افزود: مساجد کانون اصلی همدلی و بسیج اجتماعی جامعه هستند و مساجد کانون تحولات اجتماعی و فرهنگی بوده و خواهند بود.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه سنندج گفت: همه آموزه های اسلامی مبتنی بر اقدام گروهی و جمعی است و تعالی و عزت مسلمانان در گرو وحدت و انسجام است.

ماموستا رستمی افزود: خدمات و تلاش های بسیجیان در دوران سخت کرونا برای همیشه در تاریخ کشورمان ثبت شده است.

  تور شعر نجوا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در همدان برگزار می شود

وی خاطرنشان کرد: پیروی از سیره رسول الله (ص) تنها راه نجات و تکریم مسلمانان است و باید همواره رکاب رسول الله (ص) را دنبال کنیم.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید