آیا کسانی که می گویند گل محمدی می رود به جانشین او فکر کرده اند؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که یحیی گل محمدی فصل آینده نیز باید در این تیم به کار خود ادامه دهد.

سهراب انتصاری درباره قهرمان نشدن پرسپولیس در این فصل و انتقاد از یحیی گل محمدی گفت: ناراحتی هواداران را درک می کنم. آنها همیشه دوست دارند تیمشان را ببرند، اما در هیچ کجای دنیا و در هیچ لیگی پیروزی ثابتی برای تیم نمی بینید. یحیی گل محمدی پایتخت پرسپولیس است و اگر بخواهیم نقد کنیم باید منطقی باشد و قصد تخریب نداشته باشد. گل محمدی دو بار تیم را برد و پرسپولیس را به فینال آسیا رساند، اینکه بخواهیم فقط از این مربی انتقاد کنیم کاملا بی انصافی است.

وی در پاسخ به انتقاداتی که نسبت به خریدهای یحیی گل محمدی در این فصل مطرح شد، گفت: من هم با این انتقادات موافقم چون خرید پرسپولیس هیچ کمکی به تیم نکرد. پرسپولیس کاپیتان گلگوتا را جذب کرد اما ابراهیمی را روی نیمکت نشاند. با رضا اسدی هم همین کار را کردند در حالی که برای جذب این بازیکن هزینه زیادی کردند. متاسفانه بازیکنان خارجی هیچ کمکی به پرسپولیس نکردند و از این بابت می توان به کادر فنی ایراد گرفت.

انتصاری با بیان اینکه گل محمدی فصل سختی را پشت سر گذاشت، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در مقاطع مختلف فصل با مشکلات مالی مواجه بوده و همین مشکل باعث جذب بازیکنان سطح بالایی که علاقه ای به گل محمدی نداشته اند، از جمله مدیریت باشگاه نیز تغییر کرده است. . گل محمدی در این فصل 50 درصد روی حواشی و مشکلات متمرکز بود اما باز هم عملکرد ضعیفی نداشت. کسانی که فکر می کنند گل محمدی باید از پرسپولیس برود، به این فکر کرده اند که کدام گزینه برای این تیم مناسب است و آیا انتخاب مربی سطح بالایی برای این تیم آسان است؟

  چرا رهبری فکر نمی کردند یزدانی و مرامند سرباز شوند؟

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس افزود: حالا همه هواداران برانکو را می خواهند اما آیا ممکن است او بیاید؟ ما باید در این مورد واقع بین باشیم، زیرا تغییر مربی چالش های خود را دارد. من معتقدم یحیی باید بماند و البته در افکار و تصمیماتش تجدید نظر کند. من برای حمید مطهری احترام خاصی قائل هستم و این مربی هم باید در پرسپولیس بماند چون کارش را بلد است اما پرسپولیس هم به یک مربی خارجی عالی رتبه نیاز دارد که از نظر فکری به گل محمدی کمک کند. از طرفی تیم ما نشاط بدنی فصول قبل را نداشت. من مربی بدنساز تیم را نمی شناسم و قطعا مورد احترام است اما پرسپولیس هم به مربی بدنساز نیاز دارد.

وی با انتقاد از رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درویش بداند پرسپولیس با سایپا فرق دارد. این یک باشگاه بزرگ است، به یک بازیکن بزرگ نیاز دارد و مدیرعامل باید هزینه کند و بازیکن باید سطح بالایی را کسب کند. یکی از دلایلی که گل محمدی به سراغ این افراد می رود، ناتوانی باشگاه در جذب بازیکنان مورد نظر است. از طرفی معتقدم درویش باید مشاوران قوی در کنار خود داشته باشد تا تصمیم اشتباهی نگیرد.

انتصاری ادامه داد: همانطور که پرسپولیس در رقابت با استقلال از رقیب سنتی خود عقب بود، درویش نیز محمد محمدی را به عنوان نایب رئیس این باشگاه انتخاب کرد. من با محمدی مشکلی ندارم و اتفاقا با این بازیکن هم اتاق بودم اما هواداران مردی که استقلال را به مقصد پرسپولیس ترک کرد را قبول ندارند. معتقدم دراویش با انتخاب محمدی نمک بر زخم هواداران پاشیدند و نباید این کار را می کردند.

  راه های تشخیص هموفیلی

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: برانکو پس از آمدن به پرسپولیس برای تیم سمباده درست کرد. حالا بعد از ناکامی این فصل، پرسپولیس دوباره نیاز به پوست اندازی دارد و این باید توسط گل محمدی انجام شود. یحیی در حال حاضر تجربیات زیادی کسب کرده است و می تواند با بازنگری در افکار خود به روزهای خوب خود برای هواداران و پرسپولیس فکر کند. هواداران نیز در سه بازی آینده باید پشت تیم و کادر فنی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید