آیا روسونری قهرمان می شود؟

562171 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز؛ یازده سال از آخرین باری که میلان کشور چکمه ها را فتح کرد می گذرد. هیچ یک از هواداران روسونری فکر نمی کردند امسال انتظارشان برای قهرمانی بعدی اینقدر طولانی باشد. در واقع، از زمانی که زلاتان میلان را ترک کرد تا بازگشت ابرقهرمان سن سیرو، میلان حتی به کسب جام نزدیک هم نشد.

فصل گذشته زلاتان پس از ده سال به میلان بازگشت و شکوه از دست رفته میلان را با خود به ارمغان آورد. میلان پس از سال ها آزمون و خطا با مربیان جوانی چون مونتلا، سیدورف، گتوزو، میخائیلوویچ و … این بار به سراغ استفانو پیولی، ایتالیایی باتجربه رفت. پیولی و زلاتان در کنار ستارگان دیگری مانند تئو هرناندز و آنته رابیچ بار دیگر میلان را ترسناک کردند و در وهله اول شیطان را به اروپا بازگرداندند.

میلان فصل گذشته نتوانست تا پایان در جام قهرمانی بماند اما نشان داد در حال بازگشت به روزهای اوج است. آن ها امسال با نمایش های درخشان جایگاه اول سری آ را از رقبای دیرینه خود پس گرفتند و سه هفته بیشتر از همیشه به قهرمانی نزدیک شده اند.

در واقع سه هفته آخر سری آ شاهد جنگی تمام عیار بین مارها و شیاطین میلان خواهیم بود. اگر اینتر پیروز شود، می تواند برای بیستمین بار ایتالیا را شکست دهد و ستاره دوم را به سینه بزند. با این حال، میلان در کسب عنوان قهرمانی در سری آ امسال با رقبای دیرینه خود برابری می کند.

حسام داراب نوش تهرانی

  بیل گیتس در مورد ظهور یک ویروس کشنده جدید صحبت می کند!

دیدگاهتان را بنویسید