آیا ترامپ و پسرش به زندان می‌روند؟

بر اساس گزارش آنلاین مستقل CNN، او نوشت:

دو روز پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 در ایالات متحده، پسر دونالد ترامپ پیام های متنی برای مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید ارسال کرد و در آن راهبردهای دانلود نتیجه را تشریح کرد.

ترامپ جونیور در بیانیه ای گفت: «این کاری است که باید انجام دهیم، لطفاً آن را بخوانید و لطفاً آن را برای همه کسانی که نیاز به دیدن آن دارند ارسال کنید، زیرا مطمئن نیستم که بتوانیم آن را انجام دهیم یا خیر».

یک مقام حقوقی برجسته این متن را «به ترامپ شلیک کنید». سی ان ان گفت این متن در 5 نوامبر 2020، دو روز قبل از اینکه جو بایدن برنده و رئیس جمهور بعدی اعلام شود، منتشر شد.

دو ماه پس از 5 نوامبر، 6 ژانویه 2021، حامیان ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند. گزارش سنا این هفت کشته را به قیام مرتبط می کند.

به گزارش CNN، ترامپ جونیور در متن های خود برای Meadows استراتژی های دنبال شده توسط تیم ترامپ را ارائه می دهد و همچنین دروغ هایی را در مورد تقلب در انتخابات منتشر می کند و بر مقامات دولتی و فدرال فشار می آورد. سابق.

این تاکتیک شامل شکایت از شرایط ناپایدار بود که اکثر آنها رد شدند. سیانان همچنین گفت که ترامپ جونیور پیشنهاد داده است که اگر چنین اقداماتی موثر واقع نشد، اعضای کنگره می توانند نتایج انتخابات را رد کرده و به حفظ ترامپ در قدرت رای دهند.

بلافاصله پس از حمله به کنگره، 147 جمهوری خواه در کنگره به نتایج در ایالت های کلیدی اعتراض کردند.

  جمعیت هلال احمر به عشایر جنوب اصفهان کمک می کند

آلن فوترفاس، وکیل ترامپ جونیور به سیانان گفت: «پس از انتخابات، ترامپ تعدادی پیام از طرفداران و دیگران دریافت کرد. با توجه به تاریخ، این پیام ممکن است از طرف شخص دیگری باشد.

سی ان ان گفت که متن ترامپ جونیور از طریق تحقیقات کنگره در مورد این حمله به دست آمده است. این هفته، کمیسیون با خواهر ترامپ جونیور، ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر که هر دو از مشاوران ارشد سابق کاخ سفید بودند، مصاحبه کرد. شهادت نزدیکترین افراد به رئیس جمهور سابق بسیار مهم است. سخنرانان میدوز و کمیته مجلس نمایندگان در 6 ژانویه به CNN اظهار نظر نکردند.

در محافل سیاسی موضوع محکومیت های کیفری هم برای تلاش برای براندازی انتخابات و هم حمله به ساختمان کنگره یکی از موضوعات مطرح شده است و احتمال محاکمه وی به این دو دلیل وجود دارد.

حدود 800 نفر در ارتباط با حمله به کنگره متهم شده اند، اما تاکنون تنها استیو بن از میان مشاوران نزدیک ترامپ به جرم متهم شده است.

این هفته، مجلس نمایندگان آمریکا اتهامات مشابهی را علیه دن اسکاوینو، دستیار رسانه های اجتماعی ترامپ و پیتر ناوارو، مشاور تجاری مطرح کرد و آنها را برای بازجویی احضار کرد.

ماه گذشته، یک قاضی فدرال گفت که ترامپ به نظر می رسد چندین جنایت مرتکب شده است.

قاضی دیوید کارتر گفت: «بر اساس شواهد، دادگاه دریافته است که رئیس جمهور ترامپ و دکتر. [جان] ایستمن [استاد حقوقی که به ترامپ مشاوره حقوقی می‌داد] شما یک توطئه ناجوانمردانه برای جلوگیری از برگزاری جلسه مشترک کنگره در 6 ژانویه 2021 دارید.

  رشته های ممنوعه برای داوطلبان کنکور سراسری غیر ایرانی الاصل اعلام شد

کارتر همچنین طرح ترامپ را «کودتای در جستجوی تئوری حقوقی» توصیف کرد.

بنابراین باید منتظر تکمیل تحقیقات کنگره آمریکا باشیم، اگر شواهدی مبنی بر محکومیت ترامپ و دیگران وجود داشته باشد، قطعا محاکمه و زندانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید