آیا برای حمید فرخ نژاد «اخطار قرمز» اینترپل صادر می شود؟

شواهد نشان می دهد فرخ نژاد با کلاهبرداری از مسئولان قوه قضائیه کشور را ترک کرد و بر خلاف سایر نهادهای نظارتی این نهاد، به دلیل طغیان اخیر این بازیگر، هیچ مماشاتی با سازندگان این اثر نخواهد داشت.

تنها راه نمایش سریال ساخته مشترک پلتفرم عظیم فیلمو، طرح دعوای مشترک محمدرضا منصوری (تهیه کننده) و فیلمو است تا بازیگر فراری از طریق ساز و کارهای قانونی به دلیل عدم محکومیت محکوم شود. اجرای تعهداتش و پیگرد قانونی او توسط نهادهای بین المللی عالی پیگیری می شود. بدین ترتیب اخطار قرمز اینترپل برای بازگشت این بازیگر صادر می شود.

البته ضمانت و شرط بندی برای آزادی فرخ نژاد با وساطت سازندگان سریال امنیتی پاییز انجام شد و حامیان و ضامنان اصلی کار از موضع خود کوتاه نمی آیند.

اگر سریال پاییزی با سیاست همیشگی مماشات پخش شود و پیمان شکنی بازیگر در قالب شکایت رسمی مطرح شود و اخطار قرمز بازگشت این بازیگر اجرا نشود، حتما فرخ نژاد همه دلالان، دلالان و دلالان را مقصر خواهد دانست. چند میلیاردی و خروجش به دولت می خندد و در این شرایط الگوی دیگران می شود.

بنابراین با توجه به قراردادهای منعقد شده، از آنجایی که پخش و پخش این اثر به خطر افتاده بود و گستاخی زیادی از سوی این بازیگر صورت گرفته بود، فیلمو موظف است در این زمینه اقدامات قانونی را انجام دهد.

احتمالاً سکون و عقب نشینی در روند تجدیدنظر فرخ نژاد تأثیر عمده ای بر سایر احکام و تصمیمات احتمالی در خصوص پلتفرم مشکل ساز و جنجالی فیلمو خواهد داشت.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

منبع: مشرق

دیدگاهتان را بنویسید